737 Maksimalno automatsko kočenje

Tisuće ih je add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta u svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica na bilo kojem od 24,000 odredišta.
Julip
Pridružio se: 07 svibnja 2020, 21: 54

Nepročitani post by Julip »

Pozdrav,
Odličan posao na 737 max, volim ga. Jedno pitanje, može li netko ugoditi pomoć, automatske kočnice se neće spustiti nakon slijetanja dok se zrakoplov potpuno ne zaustavi na pisti ??? Možete pritisnuti. ili pritisnite kočnicu s džojstika, ali one se neće otpustiti dok se ne zaustavi. Postoji li rješenje za ovo što sam negdje propustio? Dobar sam u uređivanju datoteka ako netko ima popravak? Molim pomoć, unaprijed hvala !!!

Dariussssss
Pridružio se: 27., 2016:17

Nepročitani post by Dariussssss »

Moje rješenje je da ih uopće ne postavite prije slijetanja. Isti problem. I dok ga koristim, vjerojatno sam pokušao sve i svašta da ih odlijepim nakon slijetanja, ali i dalje isto.

Živjeli

EDIT: Ima li neko rješenje problema u kojem se zrakoplov podiže na samo 80 kilograma?

ElCid
Pridružio se: 23 siječanj 2020, 16:57

Re: 737 Max Auto Brakes

Nepročitani post by ElCid »

Dariussssss

I just saw your post. Try the elevator trim. It appears to be full nose up. Open the throttle console, the one icon with a small airplane, and move the trim tab a hair on the upper side of the horizontal line. The horizontal line is the recommended takeoff trim at full gross weight.

Započni novu temu Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 "