2D ploča

Tisuće ih je add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta u svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica na bilo kojem od 24,000 odredišta.
miata54
Pridružio se: 16. rujna 2015., 03:09

2D ploča

Nepročitani post by miata54 »

Pozdrav Erik:
Prvo, dopustite mi da se ispričam ako sam uznemirio košaricu s jabukama objavljujući o vašoj fantastičnoj obitelji 787 na Flightsim.com prije nego što ste to zapravo učinili. Mislim da Nel nije bio uzrujan zbog moje objave, ali je to spomenuo. Kao što sam spomenuo u svom postu, nikada nisam bio veliki obožavatelj VC-a uglavnom zbog ograničene funkcionalnosti. U tom pogledu, vaš VC je izvrstan posao. Zapravo se može letjeti 787-ima, a da ne ovisi o 2D ploči. Međutim, ne mogu smisliti bolji razlog za dodavanje 2D ploče kad gledam ponudu Gavina Munra, koji je s vama surađivao na uključivanju njegovog prekrasnog GPS mjerača, jer njegova ploča 787V2 poput rukavice odgovara vašem modelu 787 VC. Isti opći izgled, boja i funkcija vašeg VC-a. Stoga vas potičem da se ponovno sastanete s njim i razmotrite 2D ploču addon za vašu obitelj 787.

Hvala
chris

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 "