Pozdrav svima

Potičemo nove članove da se predstave ovdje. Upoznajte jedan drugoga i podijeliti svoje interese.
leocha1
Pridružio se: 11. kolovoza 2017., 12:39

Pozdrav svima

Nepročitani post by leocha1 »

Novi sam ovdje i jučer otkrio ovu web stranicu.
Već jako dugo sam ponosan korisnik leta simulatora 2004 i još uvijek imam mnogo toga za otkrivanje.
Došla sam na ovu stranicu nakon što sam googled za najbolje freeware zrakoplova.
Nevjerojatno je što sam ovdje pronašla.

Zato bih htio reći da vam puno hvala na ovoj visokoj kvaliteti besplatnih proizvoda.

Leon

Dariussssss
Pridružio se: 27., 2016:17

Pozdrav svima

Nepročitani post by Dariussssss »

Pozdrav i dobrodošao u Rikoooo.

Jedno veliko hvala na svim ljubaznim riječima. Moj način da dođem ovdje bio je približno isti kao i tvoj. Ja sam na FSX sada, ali dugo vremena ići, bio sam također na FS2004, što uopće nije loše.

Učinit ćemo sve kako bi vaš boravak ovdje najbolje što je moguće. :)

Još jednom, puno hvala i dobrodošla.

Apollo21
Pridružio se: 17. travnja 2016., 17:37

Pozdrav svima

Nepročitani post by Apollo21 »

Želio bih reći hvala za sve besplatne preuzimanja koje pružate, koristio sam vašu web stranicu već nekoliko mjeseci i prije bih vam trebao zahvaliti, ali kao i između ostalog je to što na ebayu uglavnom gledam avione itd. Došao sam preko nekoga tko prodaje (besplatni zrakoplov) pa sam mu poslao poruke i pitao ih jesu li doista besplatni jer imam iste avione koje je ponudio i pitao se jesu li oni zapravo besplatni ili platni poslovi, odgovorio je i rekao da su besplatna roba, rekao je u biti snop besplatne datoteke u jednom paketu. Sada mi se to ne čini u redu da uklonim sve ljude koji su dizajnirali i objavili ove avione.
Možda to nije moje poslovanje, ali osobno mislim da je potpuno pogrešno, siguran sam da nije legalan. Možda to nije. Ne znam. Samo želim upozoriti ljude o tome. Svi su zrakoplovi na diskovima dostupni od Rikoo ili nekih od ostalih mjesta za preuzimanje.

Lijep pozdrav
Andrija

Započni novu temu Odgovori

Povratak na “Dobrodošli novi članovi”