Sretan zeko

Potičemo nove članove da se predstave ovdje. Upoznajte jedan drugoga i podijeliti svoje interese.
Stari John
Pridružio se: 17. lipnja 2018., 12:59

Sretan zeko

Nepročitani post by Stari John »

Bok svima
Kao što moje korisničko ime kaže da sam preko 60. Moje iskustvo stvarnog svjetskog letenja bilo je davno u čipsu i Vickers Varsityju. Počeo sam s simulacijom leta prije nekih 16 godina s FS stogodišnjicom leta i osobnim računalom iz PC svijeta. Tijekom godina potrošio sam bogatstvo na softver i hardver, zauvijek težeći stvarnosti. Sada imam vrh računala srednje klase tvrtke Chillblast. Oculus VR i orbx krajolik. Moje je računalo kupljeno 2017 srpnja i isporučeno je s Windows 10. Ja tada stavim FSX Sve je prošlo u letu jednog određenog zrakoplova. Douglas DC3. Legende o letu Just Flight gotovo su savršene, jer živim u Licolnshireu nedaleko od RAF Coningsbyja i Memorijalnog leta bitke Britanije i Dakota ZA947. Ja sam također redoviti posjetitelj Duxforda, kako u stvarnom tako i u siming svijetu. Postoji lijepa freeware koja ima opciju air show, tako da mogu letjeti pored leteće tvrđave 'Sally B'. Sve je u mom svijetu dobro, ali evo velikog praska. FSX Steam je odlučio da se neće igrati lijepo s Windows 10-om. Stoga sam morao ugristi metak i prebaciti se na P3D V4. Evo ga padajuće legende leta DC3 se neće učitati P3D, Ni besplatni Duxford. Stoga je pronalazak vašeg C47 apsolutni božji dar. Savršeno je, trebao bih znati dok sam bio na brodu prave Dakote. OK nema mirisa. Ali što je bliže stvarnosti, sim može dobiti. Moja jedina kritika, bez grickanja, su zvuk ili nedostatak zvuka ili prekidača, pumpi goriva i poziva. Letim padobranom i svidio bi se u RAF bojama. Sljedeće će godine u stvarnom svijetu biti Daks iznad Normandije koji će pasti padobrance na Normandiji. Ja ću, naravno, letjeti sim verzijom. Nadam se također putovanju u Dakotu. Ali još jednom hvala na ovoj fantastičnoj Dakoti za koju bih rado platio.

John Caselton (stari John)

Korisnički avatar
rikoooo
Global administrateur
Pridružio se: 09. rujna 2011., 10:03
Mjesto: ŠVICARSKA
Kontaktirajte nas na:

Sretan zeko

Nepročitani post by rikoooo »

Bok John,

Hvala vam na lijepom uvodu. Drago nam je što možete letjeti s C47 bez problema. Dobrodošli na forum.

Sretna slijetanja
Bon vols - Sretni letovi

Erik - Admin

Započni novu temu Odgovori

Povratak na “Dobrodošli novi članovi”