ne mogu skinuti ništa

Jesu li neke povratne informacije i informacije za razmjenu?
Nemojte se sramiti i pada nam na znanje. Želimo čuti od vas i nastojati da naše stranice budu bolje i više user friendly za naše goste i članove vole.
Penzoil3
Pridružio se: 28. ožujka 2016., 03:19

ne mogu skinuti ništa

Nepročitani post by Penzoil3 »

Registriran, sva preuzimanja put van. Slobodno downloads- sve vrijeme van. Nisam bio u mogućnosti to preuzimanje datoteka išta mjeseci!
To je bleeping smiješno!

Dariussssss
Pridružio se: 27., 2016:17

ne mogu skinuti ništa

Nepročitani post by Dariussssss »

Koliko dugo imate taj problem?

Dariussssss
Pridružio se: 27., 2016:17

ne mogu skinuti ništa

Nepročitani post by Dariussssss »

Imate li kakvu skriptu blokiranje stvar instaliran na vašem pregledniku?
Provjerite svoju internetsku vezu, to može biti način prespor za to.

Ja mogu preuzimanje datoteka išta bez ikakvih problema, tako da mislim da je to pitanje na vašoj strani.

Pokušajte nam dati više informacija.

Pozdrav

Penzoil3

ne mogu skinuti ništa

Kao što sam rekao već nekoliko mjeseci. Ja attemptede kontaktirati RIKOOOO prije, sve što sam dobio je bio Gee naši serveri su u redu. puta sve riješiti prije nego što mogu dobiti preuzimanje, besplatno ili članova preuzimanja oboje.

Korisnički avatar
rikoooo
Global administrateur
Pridružio se: 09. rujna 2011., 10:03
Mjesto: ŠVICARSKA
Kontaktirajte nas na:

ne mogu skinuti ništa

Nepročitani post by rikoooo »

Pozdrav,

U našem FAQ-u smo objasnili da se naša preuzimanja nalaze s porta 8080 umjesto porta 80. Dakle, najjednostavniji način da saznate je li vaš firew blokiran vatrozidom 8080 je pokušati preuzeti nešto sa Simviation.com, zašto? Budući da simulacija koristi isti port za preuzimanja, pa ako ne radi s simulacijom i Rikoooo-om, onda je 100% sigurno, vatrozid blokira port 8080. Morate otvoriti port 8080 TCP / UDP dodavanjem pravila u svoj vatrozid ,

Zatim svaki preuzimanje će raditi na našim web stranicama, pa čak i na mnogim drugim web stranicama.

Sretan let
Bon vols - Sretni letovi

Erik - Admin

Penzoil3

ne mogu skinuti ništa

Ako netko drugi prijavljuje taj problem, recite im da ponište postavke modema vatrozida na zadanu postavku. Moj problem je bio samoubojan.
Hvala
Suzana

Započni novu temu Odgovori

Povratak na "Okvir prijedloga"