Netko je izbrisao moju temu. zašto?

Jesu li neke povratne informacije i informacije za razmjenu?
Nemojte se sramiti i pada nam na znanje. Želimo čuti od vas i nastojati da naše stranice budu bolje i više user friendly za naše goste i članove vole.
hasgül
Pridružio se: 01. srpnja 2018, 02:47

Nepročitani post by hasgül »

Objavio sam post o klasičnoj seriji Posky 747, ali moj je post izbrisan. zašto se briše? To je bio samo prijedlog. ne nešto o vrijeđanju. Tražio sam prijedlog i uklonjen je za jedan dan! zašto?

StonewallUSMC
Pridružio se: 04. 2017. 03., 29:XNUMX

Nepročitani post by StonewallUSMC »

ponekad se dogodi, sumnjam da ćete ovdje dobiti odgovor, osim od korisnika, izravno ga kontaktirajte i siguran sam da će imati razlog je li riječ o pogrešci ili nekom drugom razlogu.

Korisnički avatar
rikoooo
Global administrateur
Pridružio se: 09. rujna 2011., 10:03
Mjesto: ŠVICARSKA
Kontaktirajte nas na:

Re: Netko je izbrisao moju temu. zašto?

Nepročitani post by rikoooo »

Bok,

Razlog tome je što pitate za Posky 747 classic VC svugdje, na mojoj Facebook stranici, forumu i stranici za kontakt. Gospodine, razumio sam što želite, nemojte koristiti tehniku ​​neželjene pošte kako biste prisilili ljude da pročitaju vašu poruku, jednom je dovoljno, čuo sam vas.

747 Classic VC trenutno mi nije prioritet, ako budem radio na ovom projektu, obavijestit ću vas.

hvala
Bon vols - Sretni letovi

Erik - Admin

hasgül

rikoooo je napisao:
25. rujna 2020., 10:31
Bok,

Razlog tome je što pitate za Posky 747 classic VC svugdje, na mojoj Facebook stranici, forumu i stranici za kontakt. Gospodine, razumio sam što želite, nemojte koristiti tehniku ​​neželjene pošte kako biste prisilili ljude da pročitaju vašu poruku, jednom je dovoljno, čuo sam vas.

747 Classic VC trenutno mi nije prioritet, ako budem radio na ovom projektu, obavijestit ću vas.

hvala
puno hvala čovječe, ti si najbolji.

hasgül

rikoooo je napisao:
Bok,

hvala
Pozdrav Rikoooo, pronašao sam nešto što bi moglo biti korisno. to je oko 747. evo veze za to: https://www.fs2000.org/2020/10/04/fsx-p ... e-package/
ja mislim da je FSX Native. Još ga nisam isprobao i mislim da nema VC, ali možda je jedino što bi mu moglo trebati VC. pokušat ću kasnije. Hvala vam puno Gospodine.

hasgül

rikoooo je napisao:
Bok,

hvala
AŽURIRANJE: nema VC, pomalo se sporo ubrzava, nespretan uslužni program ne radi, a zvuk ne radi. Zamijenio sam zvukove s motorima 747-100 PW koji su radili. 2D ploči nedostajali su mjerači, pa sam kopirao i zalijepio mapu ploče koja je 2D ploča radila. više FPS-a može biti bolje. inače, isto kao i drugi. hvala vam gospodine.

StonewallUSMC

Na vašem FPS-u postoji nekoliko stvari koje možete učiniti za ubrzavanje sustava, a većina je osnovnih. Shvatite da bez obzira koliko je velik sustav, on se ograničava na ono što je u stanju učiniti. Treba napomenuti da svaka dodana stvar u sustav ima svoj učinak, posebno fotogenični glamur, naizgled beznačajan, ali definitivno će vam oduzeti gas.

Prvo je vaš zaslon, oduzimaju se svi oni prečaci na vašem zaslonu, osim vaše alatne trake, jer kad dovedete bilo što poput simulatora, sve se to nalazi ispod. tako, uklonite prečace koji vam nisu potrebni.
Drugo je izgled i RAM, računalo koristi zaslon kao dodatnu RAM memoriju, a većina korisnika o tome nema pojma, a ovna možete pomaknuti preko zaslona. Idite na svoju upravljačku ploču do Izgledi, pojavit će se potvrdni okvir i na toj opciji odaberite Izvedba koja će eliminirati 25% problema.

Treće, idite na Svojstva sustava. u Naprednom ćete vidjeti postavku za stranicu, ona će imati zadanu postavku poput minimalno dopuštenih 16 MB i preporučenih 2965. Prvi postavim na 12000, a Max postavljen na 47000, i to vodi računa o tome.

Četvrto je ući u svoj FSX CFG koji se nalazi u% appdata% FSX kliknite i vidjet ćete kako u to ide naslov Flight Simulator, a to je vaša CFG datoteka, na samom vrhu MEMFIX = 1 koja će riješiti probleme s memorijom jer se odnosi na FSX Program.

Peto je prije nego što započnete FSX idite na pretragu i upišite% temp%, kada se pojavi, sve privremene beskorisne datoteke će se izbrisati, isključujući one koje ne možete, što obično nije važno.

Šesto, da biste uklonili spore i nestalne aktivnosti na računalu poput kvarova, vaš je sustav trom i ako ćete poput većine napraviti milijardu preuzimanja, shvatite da puno toga ne ispunjava vaša očekivanja i izbrisat ćete ga. Bez obzira na to što ste ikada izbrisali i bilo tko drugi koji je imao ili koristio računalo, sve je tu, i ako sustav nije obrisan, sve je još uvijek tamo. Da biste napravili sljedeći korak, imajte na umu da su sigurnosne kopije važne, zato uvijek napravite sigurnosnu kopiju sustava kad god bude savršen i napravite sigurnosnu kopiju na USB-u. Sada odvedite miša do košnice i desnim klikom odaberite trajno izbriši. Sada napominjemo da kada to učinite izbrisana datoteka se ne može obnoviti, a Windows će je i dalje početi brisati.

Ako zapravo želite očistiti računalo, to možete učiniti i iznijeti smeće, umjesto da izbrišete datoteke, pošaljite ih na dodatni USB, učitajte sve smeće koje ne želite, odnesite ga u knjižnicu i izbrišite na računalo u knjižnici, oni imaju sigurnost i svi se podaci brišu svakodnevno, a vi se nećete morati nositi s tim. Uvijek ćete imati SHADOW primjerke i do njih ne možete doći bez posebnih programa i aplikacija, a ja ih ovdje ne mogu imenovati, smatra se neželjenom poštom, koristim sigurnosni sustav Ministarstva obrane i sve što ne želim spalim u skladu s Govt specifikacijama i ništa se ne može nadoknaditi i uvijek imam oko 5 sigurnosnih kopija i svaki mjesec izbrišem i spalim najstarije.

Ako imate bilo kakvih pitanja poput KAKO PRENOSIM SVE SVOJE FSX ILI MSFS2020 NA NOVO RAČUNALO ILI ISTO RAČUNALO NAKON NADGRADNJE BEZ GUBITKA BILO KAKVE DATOTEKE? ostavi ovdje i ja ću doći do toga. Semper Fidelis.

hasgül

StonewallUSMC je napisao:
21. 2020. 05., 27:XNUMX
Na vašem FPS-u postoji nekoliko stvari koje možete učiniti za ubrzavanje sustava, a većina je osnovnih. Shvatite da bez obzira koliko je velik sustav, on se ograničava na ono što je u stanju učiniti. Treba napomenuti da svaka dodana stvar u sustav ima svoj učinak, posebno fotogenični glamur, naizgled beznačajan, ali definitivno će vam oduzeti gas.

Prvo je vaš zaslon, oduzimaju se svi oni prečaci na vašem zaslonu, osim vaše alatne trake, jer kad dovedete bilo što poput simulatora, sve se to nalazi ispod. tako, uklonite prečace koji vam nisu potrebni.
Drugo je izgled i RAM, računalo koristi zaslon kao dodatnu RAM memoriju, a većina korisnika o tome nema pojma, a ovna možete pomaknuti preko zaslona. Idite na svoju upravljačku ploču do Izgledi, pojavit će se potvrdni okvir i na toj opciji odaberite Izvedba koja će eliminirati 25% problema.

Treće, idite na Svojstva sustava. u Naprednom ćete vidjeti postavku za stranicu, ona će imati zadanu postavku poput minimalno dopuštenih 16 MB i preporučenih 2965. Prvi postavim na 12000, a Max postavljen na 47000, i to vodi računa o tome.

Četvrto je ući u svoj FSX CFG koji se nalazi u% appdata% FSX kliknite i vidjet ćete kako u to ide naslov Flight Simulator, a to je vaša CFG datoteka, na samom vrhu MEMFIX = 1 koja će riješiti probleme s memorijom jer se odnosi na FSX Program.

Peto je prije nego što započnete FSX idite na pretragu i upišite% temp%, kada se pojavi, sve privremene beskorisne datoteke će se izbrisati, isključujući one koje ne možete, što obično nije važno.

Šesto, da biste uklonili spore i nestalne aktivnosti na računalu poput kvarova, vaš je sustav trom i ako ćete poput većine napraviti milijardu preuzimanja, shvatite da puno toga ne ispunjava vaša očekivanja i izbrisat ćete ga. Bez obzira na to što ste ikada izbrisali i bilo tko drugi koji je imao ili koristio računalo, sve je tu, i ako sustav nije obrisan, sve je još uvijek tamo. Da biste napravili sljedeći korak, imajte na umu da su sigurnosne kopije važne, zato uvijek napravite sigurnosnu kopiju sustava kad god bude savršen i napravite sigurnosnu kopiju na USB-u. Sada odvedite miša do košnice i desnim klikom odaberite trajno izbriši. Sada napominjemo da kada to učinite izbrisana datoteka se ne može obnoviti, a Windows će je i dalje početi brisati.

Ako zapravo želite očistiti računalo, to možete učiniti i iznijeti smeće, umjesto da izbrišete datoteke, pošaljite ih na dodatni USB, učitajte sve smeće koje ne želite, odnesite ga u knjižnicu i izbrišite na računalo u knjižnici, oni imaju sigurnost i svi se podaci brišu svakodnevno, a vi se nećete morati nositi s tim. Uvijek ćete imati SHADOW primjerke i do njih ne možete doći bez posebnih programa i aplikacija, a ja ih ovdje ne mogu imenovati, smatra se neželjenom poštom, koristim sigurnosni sustav Ministarstva obrane i sve što ne želim spalim u skladu s Govt specifikacijama i ništa se ne može nadoknaditi i uvijek imam oko 5 sigurnosnih kopija i svaki mjesec izbrišem i spalim najstarije.

Ako imate bilo kakvih pitanja poput KAKO PRENOSIM SVE SVOJE FSX ILI MSFS2020 NA NOVO RAČUNALO ILI ISTO RAČUNALO NAKON NADGRADNJE BEZ GUBITKA BILO KAKVE DATOTEKE? ostavi ovdje i ja ću doći do toga. Semper Fidelis.
hvala, već sam uredio svoj FSX.CFG datoteku i od AVSIM-a sam dobio datoteke s niskim specifikacijama teksture, sada 20-25 fps u zemlji, 30-40 fps u zraku. FPS je u redu, ali glavni problem je VC. Pronašao sam pretvorenih 747-100, do P3Dv5 (i dalje ću koristiti FSX) i ne znam kako spojiti VC.veza je na ovoj temi. ako znate spojiti VC, vaša pomoć će biti vrlo zahvalna. to je glavni problem. moja tema nije izbrisana, privremeno je izvađena.

hasgül

StonewallUSMC je napisao:
21. 2020. 05., 27:XNUMX

ovdje je još jedna poveznica za FSX Izvorno 747-100. https://simviation.com/1/search?submit= ... 47&x=0&y=0 ovaj je sporiji u ubrzavanju. Posky Utility ne radi. Dodao sam zvučnu datoteku iz paketa Rikoooo 747-100. Isprobao sam avion na drugoj poveznici, koja nije imala mjerila i zvukove. Nisam probao ovaj link. hvala vam gospodine.

StonewallUSMC

Trebate pronaći cc koji je kompatibilan s verzijom koju koristite i instalirati ga. Novija je platforma, manje su šanse da pronađete ono što vam treba. Kad god je riječ o novoj aplikaciji i novoj platformi, naučio sam čekati. Moje iskustvo s FSX a kako se MSFS 2006 morao suočiti s lošim razvojem u 2020. godini i onim kroz što je zajednica morala proći da bi ih prilagodila modernim standardima. Sve je bilo vrlo nalik na srednje bazični projekt, vrlo crtani iz kutije.

Ono što obično radim je pričekati kupnju nove verzije dok ne pročitam koji su problemi i pričekati da se glavni kvarovi riješe i primijene nadogradnje i nadogradnje. The P3d aplikacija ima toliko ažuriranja da joj neću prići, previše je previše. Što se tiče nove 2020. godine, postoje problemi, koji nisu isti u svakoj zemlji doslovno, i to je nešto za očekivati.

Zaključan

Povratak na "Okvir prijedloga"