Budućnost teretnjaci

Ovo je mjesto za razgovor o stvarnom svijetu zrakoplovstvo. Zanimljive fotografije, video zapise, činjenice ...

Moderator: superskullmaster

Dariussssss
Pridružio se: 27., 2016:17

Budućnost teretnjaci

Nepročitani post by Dariussssss »

Pozdrav svima.

Uz sadašnji postava teretnjaci se polako gasi, bio sam u nedoumici, što je budućnost ovih ptica? Avioni poput B747,757,767 ... A300,310 više nisu u proizvodnji, a to je vrlo malo vjerojatno da su i Boeing i Airbus će ići za teretni verzije 787,777-x, A330Neo i A350, pa bih želio pitati, što vi mislite o tome , ima li budućnosti za teretnjaci?

Što će se dogoditi kada je posljednji postojećih teretnjaci je u mirovini?
Mislite li da je Boeing ili Airbus će ići za teretnjaci s bilo kojim od sadašnjih aviona?

Pozdrav

Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015, 09:45

Budućnost teretnjaci

Nepročitani post by Gh0stRider203 »

O Moj prijatelj, ne može biti u krivu :)

747 je još uvijek jako puno u proizvodnji (oba osobe i teret), a tu je doista teretnjak verzija 777. U stvari, 129 777Fs su dostavljeni od veljače. 767 je još uvijek u proizvodnji, s FedEx naručivanje cijeli crapload od teretnjaka verziji :)

Dariussssss

Budućnost teretnjaci

... dobro, mislim da jesam.

Nakon nekog traži oko web stranice Boeing, moram reći da sam bio jako u krivu ... Mislim, što je line up ... dobro učinio Boeing. S druge strane je Airbus ... mislim da sam bio u pravu za njih ...

Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015, 09:45

Budućnost teretnjaci

Nepročitani post by Gh0stRider203 »

Da, Boeing je prilično strašan. U stvari, mi sada imamo DVA B-29s leti zahvaljujući njima.

DUGO je to bio samo "FIFI", ali zahvaljujući Boeingovoj tvornici u Kansasu, "DOC" je obnovljen i sada ponovno leti. Zanimljivo je ..... ta ISTA biljka ... bila je DOC-ovo rodno mjesto. U stvari, neki od onih koji su izvorno pomogli u izgradnji DOC-a prvotno su radili zajedno sa sadašnjim zaposlenicima Boeinga kako bi DOC vratili u zrak :)

Vi me ne možete reći da nije jako loše dupe :)

Dariussssss

Budućnost teretnjaci

Sigurno jesam.

Iznenađen sam što Airbus ne vidi potencijal u svojim avionima, ponajviše u modelima A350 i A380. Ne kažem da je 747 loš ili nešto slično, ali dvokrilni teretni brod u punoj veličini bio bi nevjerojatan. Dodajte tome nevjerojatan raspon, 8 500 nm, pa recimo 1000 manje u Freighter verziji, to je još uvijek prilično ozbiljan raspon.

Ja jednostavno ne mogu razumjeti ... Oni se govori o nekim PAX-teretnjak programa za pretvaranje postojećih Pax avione na teret .... i to mi je dobio razmišljanja o A340-500 F ... kako je loše dupe je to? Mislim, ako u sjetiti MD-11, to je katastrofa, kao pax avion, ali spot-on kao teretnjaku.

Započni novu temu Odgovori

Povratak na "Pravo zrakoplovstvo"