מטוס

לוקהיד מרטין מציע לנו Prepar3D v4 ו- v5 ילידי כעת למערכות 64 סיביות ותואמות VR. Prepar3D מרתק משתמשים באימוני טבילה דרך סביבות ריאליסטיות. אידיאלי להכשרה מסחרית, אקדמית, מקצועית או צבאית.
ג'ימוס

מטוס

הודעה שלא נקראה by ג'ימוס »

האם יש כאן מישהו שיכול לעצב מטוס קונספט לקהילה? אני מחפש מישהו לעצב טווח ארוך טורבו מסוגל לשאת מטען / פאקס על פני מרחק של 3500 NM במהירות גבוהה יחסית. אני רוצה להשתמש בזה ב HOWER האוויר 2 כך MTOW שלה אני חושב צביעות ללכת מעל 3 מיליון אולי, אם מישהו יכול לעזור לי ליידע אותנו, אנחנו יכולים להעלות את זה כדי rikooo לכולם להשתמש?

דרקו

מטוס

הודעה שלא נקראה by דרקו »

שלום, כן אני יכול לעזור לך להשתמש בכלי טיס קיים שאתה משתמש בו ולהראות לך כיצד להתאים את קובץ ה- CFG של המטוסים כדי להגדיל את הטווח ואת המהירות של המטוס שלך. אם מעולם לא פתחת קובץ CFG לאיתור זה תלוי באיזו גרסה P3D יש לך. גירסה 1,2 ו- 3 צריכות להיות בתוכנית X (86) בתוך המחשב שלך. אם יש לך P3Dv4 מותקן זה ממוקם בתקן שלך תיקיית קבצי תוכנית תחת לוקהיד מרטין. עכשיו אני צריך לדעת אם הגרר שלך הוא אבזר או מטוס. אם זה אבזר, אני צריך לדעת אם זו גרסת טורבו. ללא מידע זה אני יכול להוביל אותך רק עם דוגמא: אני אקח אביזר מנוע רגיל 2 לגירוש זה. לאחר פתיחת תיקיית Lockheed Martin, גלול מטה אל simobjects, לפתוח אותו ואז תוכלו למצוא את מטוסתיקיה, פתח אותה ומצא את המטוס שברצונך לשנות. לאחר שתפתח את תיקיית המטוסים שבחרת יהיה שוק קבצים מטוס Cfg . If this is the first time you have opened a cfg file, right click on it and open with "notepad" If the program claims you need permission to do so, then just click and drag the whole aircraft folder to your desktop so you can make the changes.

דוגמא זו משכתי את De Havilland Bever DHC2

שלב אחד שינוי המשקל המקסימלי שלך

[WEIGHT_AND_BALANCE]
max_gross_weight = 5090 // (פאונד) הגדל את 5090 על ידי 2000 כך שהוא קורא 7090
ריק_משקל = 3410 // (פאונד)

שלב 2 הגדלת הטווח שלך

[GeneralEngineData]
type_motor = 0 // 0 = בוכנה, 1 = סילון, 2 = אין, 3 = הלו-טורבינה, 4 = רקטה, 5 = טורבופרופ
Engine.0 = -0.15, 0.0, 0.0 / / (רגל) אורך, רוחב, מרחק אנכי מהנתון datum
fuel_flow_scalar = 1.0 // סקלר זרימת דלק כדי להכפיל את טווח שינוי 1.0 כך זה קורא 0.48
min_throttle_limit = 0.0 // מצערת אחוז מינימאלית. בדרך כלל שלילי עבור היפוך טורבינות

שלב 3 הגדל את כוח המנוע

[piston_engine]
power_scalar = 1.0 // סקלר כוח בוכנה
cylinder_displacement = 109.4 / / אינץ 'סנטימטרים לכל גליל
compression_ratio = 6.0 // יחס דחיסה
number_of_cylinders = 9 // מספר צילינדרים
max_rated_rpm = 2300 // מקסימום דירוג לאלף הופעות
max_rated_hp = 450 // מקסימום דירוג של HP שינוי 450 למספר גבוה יותר במקרה זה אני יוסיף 200 hp כך 450 הופך 650

אם אתה צריך עזרה נוספת תודיע לי

תגובה

לחזור ל "Prepar3D v4 ו- v5 (64 ביט) ”