פרויקט Airbus A32x FD-FMC v1.55: אין רשימה של SID / STAR ב- FMC

לוקהיד מרטין מציע לנו Prepar3D v4 ו- v5 ילידי כעת למערכות 64 סיביות ותואמות VR. Prepar3D מרתק משתמשים באימוני טבילה דרך סביבות ריאליסטיות. אידיאלי להכשרה מסחרית, אקדמית, מקצועית או צבאית.
CL38

פרויקט Airbus A32x FD-FMC v1.55: אין רשימה של SID / STAR ב- FMC

הודעה שלא נקראה by CL38 »

אני מפרסם את השאלה הזאת כי אני לא יכול לצאת צרות במשך כמה ימים.
הבעיה שלי: לאחר התקנת Project Airbus A32x FD-FMC v1_55 (תוכנה שהורדה מ- library.avisim.net) כשאני מפעיל את היישום מ- P3D_v4 טיסה חינם עם תוכנית טיסה בחינם מניס-קוט ד'אזור ללונדון הית'רו, ואחרי שהתחלתי מנועים ב- FMC אין לי את רשימת ה- SID / STAR והמקלדת FMC אינה פעילה.
שמתי לב שמדריך ההתקנה של addon מציין כי אירוע מסוג זה חייב להגיע מהתקנה גרועה של XMLTools3D.dll או הצהרה גרועה ב- DLL.xml אך אינני רואה את הטעות שעשיתי בהתקנה שלי.

מה שעשיתי:
מאז 2 חודשים עברתי FSX מהדורת זהב ל P3D v4; התקנתי בעבר את פרויקט האיירבוס הזה FSX ללא בעיות וזה עבד כרגיל;
לפני שעוברים ל P3D הסרתי את ההתקנה FSX ושלי addons;
- לאחר התקנת P3D התקנתי מחדש FSX (למעט האצה) לשחזור מטוסים הכלולים ב- FSX אבל נעדר ב P3D, בלי בעיה;
- אני מחדש והשתמשתי A320 Famile Mega Pack מ Rikoooo, אין בעיה;
הורדתי את Project Airbus A32x v1_55 והתקנתי אותו אחר הוראות ההתקנה (התקנה ידנית עבור P3D v4); הבחנתי בכמה אי-התאמה בין מדריך ההתקנה לעץ התוכנה
§5: I copied XMLTools3D.dll into C Programs Lockheed_Martin Prepar3D_v4
§5: יצרתי את התיקיה "מודולים" בתוכניות C Lockheed_Martin Prepar3D_v4 שם הדבקתי את LoggerX.dll
§7: הקובץ FD-FMC_database.kmz לא היה בתיקיית FD_FMC אלא ב- FD_FMC Doc & Manuals; העתקתי אותו לקובץ FD-FMC;
§7: הקובץ FMC_Path.ini חסר vXNumX, אז יש לי לשחזר את FMC_Path.ini מן הגירסה הקודמת שלי v1.55 והעתיק אותו בתיקייה FD_FMC
§8.2: The DLL.xml file is in C ProgramData Lockheed Martin Prepar3D_v4; אני מוסיף את שתי ההצהרות שצוינו (XMLTools ו- LoggerX); בניגוד למה שצוין אני תוהה אם הקובץ הזה נמצא בתיקיה הראשית של P3D כפי שצוין;
- וכאשר פתחתי את הטיסה החופשית שלי נתקלתי בבעיה
השתמשתי בפרויקט איירבוס A32x 1_55 מ- FSX (ההתקנה אוטומטית); פגשתי בעיות 2 כדי לדעת לא להציג תקורה עם ↑ 5 ולא עם FMC עם ↑ 7; שפתרתי על ידי התקנה FSX האצה; ואז הטיסה שלי נחמד> לונדון עם SID / STAR עבדה בצורה מושלמת.
יש גם רמז שעשוי להיות חשוב, כלומר כשאני משתמש FSX יש לי הודעות אבטחה כדי לקבל את XMLTools.dll כתוכנת קובץ בטוחה ותוכנת אמון, הודעות אבטחה שאין לי כשאני משתמש P3Dv4.

אם מישהו יכול להגיד לי איך לצאת מהמצב הרע הזה P3D v4, אהיה אסיר תודה.

תגובה

לחזור ל "Prepar3D v4 ו- v5 (64 ביט) ”