אזהרה ל P3D משתמשים

לוקהיד מרטין מציע לנו Prepar3D v4 ו- v5 ילידי כעת למערכות 64 סיביות ותואמות VR. Prepar3D מרתק משתמשים באימוני טבילה דרך סביבות ריאליסטיות. אידיאלי להכשרה מסחרית, אקדמית, מקצועית או צבאית.
דרקו

אזהרה ל P3D משתמשים

הודעה שלא נקראה by דרקו »

עכשיו אני בטוח שרבים מכם שמעו על ביטול Dovetail טיסה סים העולם (FSW) אני לא נדון הסיבות שאני מרגיש תוכנית זו נכשלה. מה שמדאיג את האירועים שקרו בדף הפייסבוק של FSW במהלך 2 החודשים האחרונים לפני שהם הפסיקו את המוצר. יום אחרי יום Dovetail ו FSW היו מנסים להשיג מכירות. למעשה הם דיברו על העתיד של סימולטור הטיסה שלהם 2 ימים לפני שהם הודיעו על המוצר כבר לא יהיה מפותח.

אז מה שמדאיג אותי הוא Dovetail חייב כבר הגיע למסקנה בשלב זה שהם הולכים למשוך את התקע. הם ניסו להשיג יותר כסף לפני שעשו זאת ממישהו מטופש מספיק כדי לנשוך את הוו. זה יהיה ניסיון להמציא עלויות מרכישת זכויות הבידור של מיקרוסופט. למעשה הם עדיין יש FSW למכירה על קיטור עד מאי 24th. מה זה אומר לך?

החשש שלי הוא, שהם עשויים לנסות ללכת אחרי לוקהיד מרטין על לא לאכוף את הרישיונות שלהם כדי להחזיר יותר של הפסדים אלה בטענה שזה תרם לכישלון של FSW. הדבר יאלץ את לוקהיד מרטין להסיר את הרשיון האקדמי ולפגוע במשתמשים רבים או שהם יצטרכו להגדיל את המחיר על מנת לשלם תביעות נזק.

הצמד הוא כתם שמן גדול על הקהילה שלנו וגרם נזק התחביב שלנו כבר. הבחירה האחרת תהיה עבור Lockheed להיות נאלץ למשוך את התקע על פלטפורמת ESP אחרים רק סימולציה הטיסה. אם זה יקרה, מטוס X יהפוך למונופול סימולציה טיסה PC. מונופול כזה יהיה רע מאוד עבור משתמש הקצה. אנחנו צריכים לפחות שתי חברות סימולציה לטיסה, כדי לקדם תחרות בריאה והמשך פיתוח של צד שלישי

סטונוול

אזהרה ל P3D משתמשים

הודעה שלא נקראה by סטונוול »

אייב אמר את אותו הדבר, סוג של מוזר אחרי להיות עם FSX וללמוד תוכנית מהיסוד מה האחרון? עשר שנים. כמה מאיתנו ידעו כמעט שנה לפני ש- GameSpy עזבה שזה הולך לקרות. מצב זה דומה כמעט לזה שיש לכם רבים המאיימים על הענף בפעילות לא אתית. אני עדיין מאמין באופן אישי שמעל מיליון שעות האדם שלוקחים את הפלטפורמה הזו לרמה שהיא מייחסת כעת, ככל האפשר, לכל היותר 28% של מטוסי תוכנת התשלום 40% לתפאורה של תוכנות תשלום, והשאר היו כל השאר שנמצאים בתוכנות freeware ותוכנות תוכנה. זה למעשה שם את התואר והמאמץ הגדול ביותר. יש הרבה פגיעות בזירה הפיננסית. אני לא מתכוון לשמות מדינה, אבל זה כדי להגן על האתר הזה שלא קשור להצהרה. יש לך חברה שמוציאה כלי משכורת נאים מאוד, וכן, יש הרבה תקלות בלוחם הסילון היפה הזה ומה כרוך בכלי נשק חיים, אבל לחייב משתמשים / רוכשים עמלות וקודים חדשים לכל שנה במשהו שרכשת ואז העובדה שאתה נשלחים לפורומים לקבלת תשובות. הם מרוויחים את הכסף שאנו עונים על השאלות ופתרון סוגיות שעליהן לפתור באופן חוקי. בוא ניקח אתר, FSXA FSX זהב FSX, יש אתר מקוון שכולם די מכירים, יש להם את FSX זהב למכירה מעל $ 200.00 ארה"ב. זו טרגדיה אמיתית. אבל אז ישנם אתרים מעולים כמו אלה שמעוררים חרא על המתרחש ויעשו הכל כדי שהדבר יהיה פשוט יותר להבנה ותמיד ישפר את המצב. Irts הוא אחד האתרים היחידים שראיתי אי פעם בעשר השנים לשאול, מה תרצה לראות משודרגים, עכשיו זה ייחודי בעידן זה. אני מודה תודה רבה לכל אלה שלפנינו ואבוא אחרינו כדי להמשיך לחיות, ולהמשיך ללמוד את הפרטים והתכלולים של התוכניות כדי ללמוד את הטכניקות. סימולציה של טיסה הביאה יותר אנשים לתעשיית החלל והחלל מאשר בהיסטוריה. רוב הנושרים כאן היו נושרים בבית הספר לטיסה. העתיד של ה- SIM טיסה לא נראה עגום, רק החזקים ישרדו בתעשייה מכיוון שאלו שמגיעים רק למטרות רווח ועם רק עצמם בראש ולא היוצרים, ה- sim, הטיפולים, המפתחים וכו ', ואינם לומדים להקשיב בציבור הטיסות הם ייכשלו, אני יכול להבטיח לך את זה. אני זוכר מתי יצא ה- sim הראשון של ה- MS לטיסה, הוא היה חדש וזה היה מעולה, ועכשיו אני מסתכל אחורה על התוכניות הללו כיסודות בדרך שבה PONG היה בחזית הכל. בנה בסיס חזק שיתמוך בבית, יהפוך אותו חזק מספיק ומגוון כדי להתמודד עם כל הדברים ולא באחד, כי אם לא תעשה שדבר אחד יפיל את הבית, תודה RIKOOOO על מקום של טוב, מקום בו אנו יכולים להיפגש ולהפוך את הסים למקום טוב יותר עדיין. צא לטיסה בטוחה. חום פידליס. אם הקובץ המצורף הזה מופיע, דעו גרפיקה זו בצמד אינטל של 300G בערך 7 בן Windows המריץ חלונות 7

תגובה

לחזור ל "Prepar3D v4 ו- v5 (64 ביט) ”