737 להוריד ולהתקין

לוקהיד מרטין מציע לנו Prepar3D v4 ו- v5 ילידי כעת למערכות 64 סיביות ותואמות VR. Prepar3D מרתק משתמשים באימוני טבילה דרך סביבות ריאליסטיות. אידיאלי להכשרה מסחרית, אקדמית, מקצועית או צבאית.
Jopidioot

737 להוריד ולהתקין

הודעה שלא נקראה by Jopidioot »

לאחר ההורדה וההתקנה, הרדיוסטק חסר. (רק קופסה שחורה). בדקתי את הפורום וניסיתי את ההצעות, גם לתקן את התוכנית הקטנה שהוזכרה, אבל עדיין ללא כל תוצאה. אני גם להוריד שוב מחדש מותקן, אבל לא מזל. המטוס עובד מצוין אבל לא רדיו.
האם לא ניתן לתקן את ההורדה, כך שהיא עובדת לאחר ההתקנה?
דווח על זה מוקדם יותר אבל לא קיבל תגובה / תגובה.

מקווה לקבל את זה עכשיו.

בברכה, Eef.

גלגול משתמש
rikoooo
מנהל עולמי
איש קשר:

737 להוריד ולהתקין

הודעה שלא נקראה by rikoooo »

היי Eef,

תודה לך על ההודעה שלך,

עדכנתי חבילה זו אנא הורד את הגרסה האחרונה של התוכנה add-on, או אם ברצונך לבצע את תיקון הרדיו בעצמך פשוט הסר את הקובץ 737-400.dll מהתיקייה "פאנל" של קלאסיית בואינג 737, צריף הרדיו יופיע שוב.

טיסה שמחה
בון וולס - טיסות שמח

אריק - Admin

wayela

737 קלאסי - מתרסק P3Dv4

הודעה שלא נקראה by wayela »

היי Rikoo,
ראשית תודה ענקית לחברכם על העבודה הקשה ועל החבילות המהממות שעומדות לרשותכם P3Dv4. עשיתי את הקפיצה הגדולה FSX ל P3D בסוף השנה שעברה, ואתם הייתם חלק אדיר מהשימוש שלי ב- FS החדש.
הורדתי בשמחה את החבילה שלך - חבילת Multi Livery קלאסית של בואינג 737 FSX & P3D - ובהתחלה, הכל עבד טוב ללא בעיות. עם זאת, במשך השבועות האחרונים, בכל פעם, בעודם נמצאים P3D, אני טוען אחד מה- B737s Classic, P3Dv4 פשוט נסגר לחלוטין, כ 10 שניות לאחר שהמטוס נטען ומופיע על המסך ............... בעוד שעדיין הורדתי מטוסים אחרים ותפאורה יבשתית של ORBX, אני לא להבין מה השתנה. הורדתי מחדש את הגרסה המעודכנת שלך לחבילה ............. אבל עדיין יש לי את הבעיה עם כל מטוסי 737.

האם יש הצעות אתה יכול לעזור לי ?? מתנצל על השאלה ארוכת השנים ....... :-)

כנה
וויין

wayela

737 קלאסי - מתרסק P3Dv4

הודעה שלא נקראה by wayela »

היי Rikoo,
ראשית תודה ענקית לחברכם על העבודה הקשה ועל החבילות המהממות שעומדות לרשותכם P3Dv4. עשיתי את הקפיצה הגדולה FSX ל P3D בסוף השנה שעברה, ואתם הייתם חלק אדיר מהשימוש שלי ב- FS החדש.
הורדתי בשמחה את החבילה שלך - חבילת Multi Livery קלאסית של בואינג 737 FSX & P3D - ובהתחלה, הכל עבד טוב ללא בעיות. עם זאת, במשך השבועות האחרונים, בכל פעם, בעודם נמצאים P3D, אני טוען אחד מה- B737s Classic, P3Dv4 פשוט נסגר לחלוטין, כ 10 שניות לאחר שהמטוס נטען ומופיע על המסך ............... בעוד שעדיין הורדתי מטוסים אחרים ותפאורה יבשתית של ORBX, אני לא להבין מה השתנה. הורדתי מחדש את הגרסה המעודכנת שלך לחבילה ............. אבל עדיין יש לי את הבעיה עם כל מטוסי 737.

האם יש הצעות אתה יכול לעזור לי ?? מתנצל על השאלה ארוכת השנים ....... :-)

כנה
וויין

תגובה

לחזור ל "Prepar3D v4 ו- v5 (64 ביט) ”