תאימות עם חלונות 10

יש אלפים add-onזה באינטרנט לקלאסיקה FSX ו Prepar3D v1 עד v3. המריאו מכל מקום בעולם, טסו כמה מהמטוסים האייקוניים ביותר בעולם לכל אחד מ -24,000 יעדים.
alainthomas21
סימולטור הנפוץ ביותר: FSX

תאימות עם חלונות 10

הודעה שלא נקראה by alainthomas21 »

Is FSX תואם ל- Windows 10?
תודה על תגובתך..
AT

JanneAir15

תאימות עם חלונות 10

הודעה שלא נקראה by JanneAir15 »

כן, זה עובד ב- Windows 10. אני ממש משתמשת FSX ב- Windows 10 וזה עובד טוב.

- JanneAir15

Gh0stRider203

תאימות עם חלונות 10

הודעה שלא נקראה by Gh0stRider203 »

אם יש לך בעיות, אתר זה עשוי לעזור. חבר שלי פועל Edition קיטור היה נתקל בבעיות מסוימות.

https://fsxinsider.com/windows-10-fsx-steam-edition/

Colonelwing

תאימות עם חלונות 10

הודעה שלא נקראה by Colonelwing »

Gh0st ,,, יש שאלה בשבילך ,,,
יש לי גרסה של FSX מהדורת GOLD על גבי תיבת CD ממיקרוסופט מאז כמה שנים.

אני משתמש בגרסה שמאז זמן רב במחשב ישן ומעוניין לקבל
מה היא FSX למחשב האישי החדש שלי עם ה- sim בלבד, שיש לי עכשיו. חשבתי להשיג את ה STEAM FSX גרסה ,,,
אבל אני רוצה להיות בטוח שעושה את הצעד של STEAM שזו שלי FSX גרסת תיבת התקליטורים של המהדורה GOLD יש לי
עבודה רגילה על Win 10 שיש לי על הקצה הגבוה החדש שלי חדש PC סיים.

חשבתי FSX גרסת ה- CD Box Box של GOLD Editon לא עבדה יותר אם אנחנו רוצים שיהיה FSX מהדורת הזהב בתאריך
מחשב Win 10 חדש.

השאלה, האם אני עדיין יכול להשתמש בתיבת התקליטורים שלי? FSX גרסת המהדורה GOLD במחשב האישי החדש שלי Win 10 עבור רבים
בשנים הבאות, או שאני צריך לעבור למצב גירסת STEAM של FSX ?

תודה חבר !

תמונה

Gh0stRider203

תאימות עם חלונות 10

בכנות גבר, אני לא בטוח. מהדורת הזהב שלך עדיין צריכה לעבוד ממה שקראתי כאן

אני עדיין פועל Windows 7 על שולחן העבודה שלי עדיין, ושימוש Gold Edition.

Colonelwing כתב:Gh0st ,,, יש שאלה בשבילך ,,,
יש לי גרסה של FSX מהדורת GOLD על גבי תיבת CD ממיקרוסופט מאז כמה שנים.

אני משתמש בגרסה שמאז זמן רב במחשב ישן ומעוניין לקבל
מה היא FSX למחשב האישי החדש שלי עם ה- sim בלבד, שיש לי עכשיו. חשבתי להשיג את ה STEAM FSX גרסה ,,,
אבל אני רוצה להיות בטוח שעושה את הצעד של STEAM שזו שלי FSX גרסת תיבת התקליטורים של המהדורה GOLD יש לי
עבודה רגילה על Win 10 שיש לי על הקצה הגבוה החדש שלי חדש PC סיים.

חשבתי FSX גרסת ה- CD Box Box של GOLD Editon לא עבדה יותר אם אנחנו רוצים שיהיה FSX מהדורת הזהב בתאריך
מחשב Win 10 חדש.

השאלה, האם אני עדיין יכול להשתמש בתיבת התקליטורים שלי? FSX גרסת המהדורה GOLD במחשב האישי החדש שלי Win 10 עבור רבים
בשנים הבאות, או שעלי לעבור למצב גרסת ה- STAEM של FSX ?

תודה חבר !

Colonelwing

תאימות עם חלונות 10

תודה רבה Gh0st!

כן אני חושב שזה עדיין יעבוד בסדר ,, כמו שאני לא משתמש בכל בשידור חי באינטרנט עף עם הגירסה שלי ותמיד לטוס מחובר.
זה לא בשביל addons כפי שאני לא משתמש בהם בשלי FSX קבצים ,, אני טוען addons מטוסים רק כדי לנסות ואז לשטוף אותם
מהמחשב שלי או לציוד קבצים כדי להישאר שם עד שאחשק לי להטיס אותם שוב פנימה FSX קבצי sim שוב.

המטרה העיקרית שלי היא לטעון מחדש את PMDG B737NGX מגירסת תיבת ה- DVD שלי למחשב גבוה יותר חזק שיש לי כעת לסימולטורים בלבד. אז אני מניח שהכל יעבוד לי בסדר כמו שקראתי ב- STEAM, אין להם כל כך הרבה שינויים וזה לא ישפיע על הדרך בה אני טס הלאה FSX במשך תקופה ארוכה מאוד לעתיד.

עכשיו כשאנחנו נמצאים ב FSX נושא ה- sim ,,, למחשב האישי החדש שלי Win10 ,,, חיפשתי מקל ומצערת של HOTAS מעולים
שעובד מאוד. כמו Logitech הישן שלי מתכונן לעשות מחדש ,, אבל נתנו לי כל כך הרבה שנים של טיסה טובה.

אתה יכול לפרט לי קצת HOTAS היית לשקול להשתמש עבור periode של שנים טובות עם בעיות או בעיות החוצה ,, meen QControl צריך להיות מטרה גדולה או העליון לחלוטין שרוצים.

אני מכיר fiew בשוק ,,, אבל רוצה לשמוע את הצד שלך של הסיפור על HOTAS היית להצביע עלי.
כל העמים האחרים יכול להגיב על מה יהיה HOTAS אני צריך לחפש להשתמש כטייס PRO.

כל תג מחיר ,, לא חשוב לי ...

תודה על שיתוף המבט וחוויות שחומר HOTAS ...

Gh0stRider203

תאימות עם חלונות 10

רק טיסה "מקוונת" שאני באמת משתמשת בתוכנת מעקב טיסות חח אם אתה הולך כאןתראה את הטיסה שלי ואת האחרים שגם הם טסים. KDFW - LFRG - KDFW הוא המסלול הרגיל שלי חחח "השכר" הוא די הגון חחח

Colonelwing

תאימות עם חלונות 10

הטיסה שלי, והאחרים שגם הם טסים. KDFW - LFRG - KDFW הוא המסלול הרגיל שלי חחח "השכר" הוא די הגון חחח

גם השכר גבוה הגון אה ,,, lol
לא מוזכר, אני אף פעם לא מקוון עפתי ,, שלה כל חדש לי. אבל לא חדש לי מהעולם עף אמיתי ,, גלייד כי לשלם המסלול היטב ,, חחח

תודה על שיתוף זה איתי להזדווג ,, לחיים!

Gh0stRider203

תאימות עם חלונות 10

Colonelwing כתב:הטיסה שלי, והאחרים שגם הם טסים. KDFW - LFRG - KDFW הוא המסלול הרגיל שלי חחח "השכר" הוא די הגון חחח

גם השכר גבוה הגון אה ,,, lol
לא מוזכר, אני אף פעם לא מקוון עפתי ,, שלה כל חדש לי. אבל לא חדש לי מהעולם עף אמיתי ,, גלייד כי לשלם המסלול היטב ,, חחח

תודה על שיתוף זה איתי להזדווג ,, לחיים!
המידע של VA שלי אם תלחץ על חשבון יתרה, ולעשות את המתמטיקה, תראה אני מכין את VA קצת מזומנים הגונים. אני תמיד כולל את מה שאני עושה כמו הטייס, מאז אני נוטה להשתמש בו כדי לעזור לשלם עבור ציפור, כמו גם :)עכשיו אם רק הייתי מרוויח סכום RL חחח

Colonelwing

תאימות עם חלונות 10

תודה על בן זוג שיתוף קישור!

תגובה

חזור אל “סימולטור הטיסה X (FSX) + מהדורת Steam & Prepar3D עד v3 ”