בעיות ענק

יש אלפים add-onזה באינטרנט לקלאסיקה FSX ו Prepar3D v1 עד v3. המריאו מכל מקום בעולם, טסו כמה מהמטוסים האייקוניים ביותר בעולם לכל אחד מ -24,000 יעדים.
Dariussssss

בעיות ענק

הודעה שלא נקראה by Dariussssss »

עם רק כמה תשלומי שכר. כל מטוסי ברירת המחדל בשלי FSX שבורים. אין רדיו ואין GPS .....

רק לאחרונה התקין מחדש את כל העניין ... אין סיכוי שאעשה זאת שוב. אז האם יש דרך לתקן את זה, ומה לעזאזל? מה לא בסדר בזה?

דרקו

בעיות ענק

הודעה שלא נקראה by דרקו »

אתה לא סתם אוהב את זה, הייתי צריך לעשות אותו דבר בהרבה פעמים. הדבר הראשון הוא להסיר את התקנת התוכנה שאולי עושה את זה. הדבר הבא הוא למחוק את הראשי FSX CFG ואז התחל מחדש FSX, הוא יחליף את ה- CFG בזה אחר, כמו שהיה בזמן שהורדת לראשונה FSX. כל התוכנות שהורדתם עדיין יהיו שם. אבל תצטרכו לאשר שוב את המדידה.

דרקו

בעיות ענק

הודעה שלא נקראה by דרקו »

הייתי צריך להוסיף שאחת מתוכנות תוכנת התשלום שהוספת כנראה גורמת לתיקיות משותפות בפנים FSX להיפגם. מהתיאור שלך, זה כנראה בתיקיית המודדים. תוכנת התשלום פגעה איכשהו בתיקיות הרדיו וב- GPS. אני מקווה שלא תצטרך להתחיל מחדש, אבל אם תעשה זאת אני פשוט מכניס פתיל למי שעושה את זה נמצא ב FSX קטע. אני מקווה שזה עוזר

Dariussssss

בעיות ענק

הודעה שלא נקראה by Dariussssss »

דברים מצחיקים הם, הם עושים עבודה. כאשר אני טוען כמה מטוס ברירת המחדל, שניהם נעלמו.

אחרי שקבעתי את הטיסה, קבל את אישור ה- ATC וכו '... הוא חוזר, שניהם. די מוזר. אני חושב ש PMDG 747 גרם לזה. זה מוסר עכשיו אז אני חושב שזה יהיה בסדר.

תודה על העזרה בכל מקרה.

לחיים

תגובה

חזור אל “סימולטור הטיסה X (FSX) + מהדורת Steam & Prepar3D עד v3 ”