טיפול בקרקע

יש אלפים add-onזה באינטרנט לקלאסיקה FSX ו Prepar3D v1 עד v3. המריאו מכל מקום בעולם, טסו כמה מהמטוסים האייקוניים ביותר בעולם לכל אחד מ -24,000 יעדים.
hpwells1

טיפול בקרקע

הודעה שלא נקראה by hpwells1 »

Hello all. I just downloaded the ATR 42-500 Pack and I am having problems with the Ground Handling gauge. I cant get it to a "Push Back". I keep getting the Voice Error in Red box. All other aircraft that I have the ground Handling gauge added to is working right. I have added other pop up gauges to this aircraft and they are working well. What am I doing wrong?
תודה
hpwells.

גלגול משתמש
rikoooo
מנהל עולמי
איש קשר:

טיפול בקרקע

הודעה שלא נקראה by rikoooo »

שלום,

קבצי קול מסוימים חסרים, אנא הורד את הגרסה האחרונה של זה add-on נכון להיום: https://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/86/766

תודה רבה לך.
בון וולס - טיסות שמח

אריק - Admin

hpwells1

טיפול בקרקע

אני מסיר, הורדת קובץ, להתקין מחדש יש לי את אותה בעיה עם מד טיפול הקרקע.

גלגול משתמש
rikoooo
מנהל עולמי
איש קשר:

טיפול בקרקע

הודעה שלא נקראה by rikoooo »

בסדר, אז את raison רק עבור זה כי אתה לא מקבל את מדדים כאשר היו promted עבור קבלת כמה קבצי DLL.

אני אגיד לך אחר כך איך לתקן את זה.
בון וולס - טיסות שמח

אריק - Admin

hpwells1

טיפול בקרקע

אריק, אני משתמש מטעין למטה בתנאי זה להוריד. אני מקבל את הקריאה קולות כלומר, גובה בעת טיסה. (להמריא ולנחיתה). לא ראיתי איפה אני צריך לקבל כדי להשתמש sound.dll.

hpwells

דרקו

טיפול בקרקע

הודעה שלא נקראה by דרקו »

בדוק את תיקיית הצליל הראשית FSX וודא שקובץ הקול לטיפול בקרקע נמצא שם. ודא שה- .Dll נמצא בתיקיה הראשית. אם לא, הכניסו אותו ידנית באמצעות העתקה והדבק. ודא שתיקיית החלונית RCB נמצאת בתיקייה FSX תיקיית לוח מטוסים יש dll סאונד שנמצא גם בתיקיה הראשית לטיפול בשטח. מציע לך להוריד קרקע טיפול 5 בשעה https://www.fs-freeware.net/downloads/d ... l-etc.html
תוכלו למצוא מידע נוסף בהודעה שלי על כיף עם freeware ... באתר זה

תגובה

חזור אל “סימולטור הטיסה X (FSX) + מהדורת Steam & Prepar3D עד v3 ”