הַרמוֹנִיָה

יש אלפים add-onזה באינטרנט לקלאסיקה FSX ו Prepar3D v1 עד v3. המריאו מכל מקום בעולם, טסו כמה מהמטוסים האייקוניים ביותר בעולם לכל אחד מ -24,000 יעדים.
Gh0stRider203

הַרמוֹנִיָה

הודעה שלא נקראה by Gh0stRider203 »

זה בנוגע ל"גרסה המחודשת של קונקורד RW FSX & P3D"

בכל הכנות, הייתי צריך לתת את המטוס הזה ענק F-.

ככל שאני אוהב את הקונקורד, אחד כי חסרים במידה רבה הוא קונקורד פונקציונלית 100%. זה אחד מסוים יש טיפול הקרקע נורא, קופא כאשר אתה טוען את זה, קופא במהלך הטיסה, יש מנועי לחתוך במהלך הטיסה גורם לך ליפול ללא שליטה מ FL550 (רק זה קרה פעמיים על טיסה מהית'רו לג 'קסונוויל), ולאחר מכן כאשר אתה נוחת ... טוב, אתה מקבל אפילו טיפול הקרקע גרועה.

אני חייב להודות, אני מתפלא שהם אפילו שיחררו את זה לציבור במצב הנוכחי. אם זה היה ציפור payware, אין צורך לומר כי אנשים היו דורשים החזרים ואת המוניטין של החברה היה במהירות ללכת לשירותים.

הייתי אומר שאני מאוכזב, אבל אפילו זה אפקט המעטה אפוס :(

בוביאור

הַרמוֹנִיָה

הודעה שלא נקראה by בוביאור »

אין לי שום בעיה עם הקפאה הקונקורד בכל עת, ואת הטיפול הקרקע לא עובד. זכור כי Ctrl-J הוא מפתח ברירת המחדל של jetways.
הבעיה עם אוזל הדלק נופל מן השמים היא כי אין הוראות עבור פא (מהנדס הטיסה) פאנל. ההגדרה הנכונה עבור מיכלי הדלק צריכה להיות מוגדרת עבור צריכת דלק נכונה, שימוש במיכל הדלק ושינויים במרכז הכובד. למרבה הצער, לא מצאתי מדריך בכל מקום, ויש לי רק הצלחה חלקית מנסה להבין את ההגדרות הנכונות בעצמי.

תגובה

חזור אל “סימולטור הטיסה X (FSX) + מהדורת Steam & Prepar3D עד v3 ”