רצועות בוש ותיקי טיסה שמורים

יש אלפים add-onזה באינטרנט לקלאסיקה FSX ו Prepar3D v1 עד v3. המריאו מכל מקום בעולם, טסו כמה מהמטוסים האייקוניים ביותר בעולם לכל אחד מ -24,000 יעדים.
טורבו פסקל

רצועות בוש ותיקי טיסה שמורים

הודעה שלא נקראה by טורבו פסקל »

Re: איתור, קטלוג ושיתוף של טיסות שמורות שמציבות אותך ליד מסלולי אוויר גסים מאוד במקומות נידחים בעולם. או, באופן רחב יותר, קטלוג קבצי "טיסה שמורה" מכל מיני סיטואציות מעניינות.

אהוי. FSXקיים מאז גרסה 2.

אני אוהבת כל סוג של טיסה, זו חוויה שונה כל כך מעניינת להטיס את הכבדים מול מטוסי השיח.

אבל אני נהנה במיוחד מהאתגר למצוא רצועות מחוספסות באמת ומחוספס באזורים נידחים ולנסות לשלוט בנחיתה עליהן.

בהשראת תוכנית הטלוויזיה "המקום הגרוע ביותר בעולם לטוס" קיבלתי את הנוף של פפואה גינאה החדשה וחקרתי כמה מהרצועות בצד ההר שאליו הן טסות כדי לשרת כפרים זעירים עם מעט יותר מכיסוי ירוק.

ואני גר במיין, שם מצאתי מספר מסלולי אוויר גסים נטושים בעומק היער, שם חברות עצים חתכו אותם וכבר אינם זקוקים להם.

אבל זה היה כל כך מגוחך * מפותל * למצוא דברים מסוג זה, למרות שאני יודע שרבים טייסים וירטואליים אוהבים טס בוש.

יש כמה אוספים בתור תוכנה חופשית או תוכנת תשלום עבור שדות תעופה "המסוכנים ביותר" וכדומה, ו- OrbX כולל קובץ .KMZ Google Map של מסלולי אוויר זעירים במוצר "NA Pacific Fjords", אך באופן מתסכל, לא עבור מרבית המוצרים שלהם.

אז מציאת, ואז לחזור ולקטלג, אתגרי האתגר של בוש היא מגושמת עד כדי גיחוך. אני גוגל למידע בעולם האמיתי על איפה יש רצועות שיח גסות, ואז מנסה למצוא את הנוף היקר באמת של מישהו שעשוי לכסות את האזור הזה ואז לנסות למצוא את הרצועה בתוך FSX בנוף הזה, ואז הביא את המטוס שלי בכיוון כלשהו ומרחק מהרצועה שיהיה כיף לחזור בפעם אחרת ולהתאמן בנחיתה שם, כדי שאוכל לשמור אותו כטיסה, תוך שימוש בשם שאני נותן לו כדי לארגן אותם בדרך כלשהי, כמו "SceneryLanding - OrbX - פיורדי הפסיפיק - <StripName>" - ומשם יש כל הזמן צורך לגבות הכל FSX טיסות אחרי כל אלה עובדות כדי לשמור תרחיש פשוט שנמצא אותי ליד רצועת שיח גסה של RL שיש לי נוף הגון.

הייתי ממש מופתע מכך שלא מצאתי דוגמאות רבות לאנשים שאוספים או סוחרים או מעלים מאגרים של קבצי "טיסה שמורה" עבור FSX שהכניסו לך כמה תרחישים מעניינים כמו להתקרב למסלול אוויר כמעט בלתי אפשרי וקשה ומחוספס במעלה צלע הר ...

זו הדרך המועדפת עלי ליהנות מהדבר שמדגדג את מוחם של אנשים כמונו בצורה הכי טעימה, שהיא נחיתות של HOTAS *!

אז א, האם מישהו מכיר מקום שיש בו תרחישים של קבצי טיסה בארכיון שמסווגים, או מקובצים, או מתוארים, או משהו?

וב ', אם לא, האם זה יהיה פרויקט ראוי לטייס וירטואלי נלהב שבמקרה גם בונה אתרים למחייתם?

על.

תגובה

חזור אל “סימולטור הטיסה X (FSX) + מהדורת Steam & Prepar3D עד v3 ”