המטוס לא בפנים FSX

יש אלפים add-onזה באינטרנט לקלאסיקה FSX ו Prepar3D v1 עד v3. המריאו מכל מקום בעולם, טסו כמה מהמטוסים האייקוניים ביותר בעולם לכל אחד מ -24,000 יעדים.
גלגול משתמש
גטר
סימולטור הנפוץ ביותר: FSX

המטוס לא בפנים FSX

הודעה שלא נקראה by גטר »

לאחר הורדת והתקנת ה- F-86, הוא לא מופיע כשאני טוען את המשחק. אני רואה את זה ב FSX תיקיה. הפעלת Windows 10 (הלוואי שהיה לי Win 7 בחזרה), האם זו יכולה להיות הבעיה?

גלגול משתמש
גטר
סימולטור הנפוץ ביותר: FSX

המטוס לא בפנים FSX

הודעה שלא נקראה by גטר »

תיקנתי את זה

Flighterawk

המטוס לא בפנים FSX

הודעה שלא נקראה by Flighterawk »

שלום, הורדת פנטום סאבר F86 ו- MCD, הכל עובד בסדר אבל אין ערכות צבע, רק צבע לבן רגיל, לא מתמצא במחשב, האם זה יכול להיות כרטיס המסך שלי, האם קיבלה אזהרה שהוא יוצא מהשטח? הסיר קצת ממסר קליקים אך עדיין אותו הדבר. כל סיוע יהיה נהדר. בברכה פליכטוק. {Ed.}

Dariussssss

המטוס לא בפנים FSX

הודעה שלא נקראה by Dariussssss »

האם סימנת את התיבה "תצוגה מקדימה של DX10"? אם כן, זו הסיבה הסבירה ביותר. כמו כן, האם אתם חווים שגיאה זו עם מטוסים אחרים, או רק עם זה? מעט יותר מידע יעזור מאוד.

לחיים

Flighterawk

המטוס לא בפנים FSX

שלום דריוססס, רק שני הפנטום / סאבר של שני החדרים, כל השאר בסדר, כמו שאמרתי אני לא מתמצא במחשבים אז יתכן שפספסתי את תיבת DX10? אם הייתי יודע איפה זה, האם עלי להוריד מחדש את ה- AC ולחפש אחר תיבת DX10, שוב תודה על העזרה. בברכה [אד] פליכטהוק.

Dariussssss

המטוס לא בפנים FSX

גם לא מתכנת או משהו, אבל היו לי סוגיות דומות, ומכאן הידע על הפתרונות האפשריים. אתה יכול לנסות להתקין אותו מחדש, כמו כן, להקפיד להתקין אותו כראוי. אני גם אנסה את זה ולראות אם משהו נשבר עליו. כמו כן, יהיה טוב אם תוכל לשים כאן את הקישור לשני המטוסים.

NP, תמיד כאן כדי לעזור. :)

Flighterawk

המטוס לא בפנים FSX

שלום NP, אשמח לשלוח קישור, אין לי מושג איך לעבוד על מחשב כלומר קישורים וכו 'ינסו את מה שאתה מציע לרבים תודה, בברכה [Ed.} Flightawk

Dariussssss

המטוס לא בפנים FSX

אז ניסיתי את שני המטוסים בשלי FSX ושניהם עובדים יפה. היה כל כך כיף עם שניהם. ובכן לא את שניהם, לסאבר יש הרבה בעיות, בעיקר לא הצלחתי לנחות עם זה משום מה. בכל אופן, שניהם עובדים, כך שהבעיה נמצאת איפשהו בסוף.

אז אנא וודאו:
שלך FSX מתוקן ל- SP2,
תצוגה מקדימה של DX10is OFF,
מטוסים המותקנים נכון.

יש הרבה סרטונים ב- YT כיצד לבדוק את כל זה.

לחיים

Flighterawk

המטוס לא בפנים FSX

הי, רק ה- Liverys לא מופיעים, כל השאר בסדר, ורק לשני מערכות הספק הללו יש את הבעיה הזו, יביא לסגל החנונים להסתכל, תודה על הקלט שלך. בברכה פליכטוק.

Gh0stRider203

המטוס לא בפנים FSX

הודעה שלא נקראה by Gh0stRider203 »

אם הכבד לא מופיע, עליכם לערוך את התיקייה plane.cfg ככל הנראה אם ​​זה משהו אחר מלבד ברירת המחדל

תגובה

חזור אל “סימולטור הטיסה X (FSX) + מהדורת Steam & Prepar3D עד v3 ”