ציטוט X שליטת מצערת אוטומטית

יש אלפים add-onזה באינטרנט לקלאסיקה FSX ו Prepar3D v1 עד v3. המריאו מכל מקום בעולם, טסו כמה מהמטוסים האייקוניים ביותר בעולם לכל אחד מ -24,000 יעדים.
william11

הודעה שלא נקראה by william11 »

כשאני לוחץ על כפתור ה- IAS על ה- Citation X המדהים שהורדתי כאן, הכפתור לא נדלק ואני לא יכול להשתמש בגלגל כדי להגדיר מהירות. גם אני לא יכול לשלוט על VS עם ההגה. להבנתי בציטוט אתה יכול להשתמש בגלגל האף למעלה / האף למטה ממש ליד כפתורי ה- AP / ALT / IAS / FLC וכו 'כדי להגדיר את IAS ו- VS אם תלחץ על הכפתורים הנכונים אך כפתור ה- IAS לא עובד.

ישנו גם כפתור אוטו-ספוילר שנראה שהוא עובד, לפחות כתוב על המסך כי אוטו-ספוילר חמוש אך הכפתור לא נדלק. ויש כפתורי הפעלה אוטומטית אבל הם גם לא נדלקים, אני לא יודע אם הם עובדים בכלל.

יש פתרונות?

אני יודע שאתה יכול להקפיא על לוח הבקרה של טייס אוטומטי ולהשתמש בזה אבל זה יהיה מגניב אם כפתורי תא הטייס 3D יעבדו גם כן.

חוץ מזה שה Citation X ממש מגניב ואיכותי addon, אחד המודלים הטובים ביותר שיש בחינם.

ElCid

הודעה שלא נקראה by ElCid »

שאלה מעניינת. לא ניסיתי את ה- Citation X כאן, אך מכיר את הציטוטים האמיתיים אני יודע שאף אחד מהם אינו מכיל מצערת אוטומטית, ספוילרים אוטומטיים או בלימה אוטומטית. אולי בגלל זה הכפתורים לא עובדים בסימולטור הזה. יכול להיות שאפשר למצוא CitX שונה בחיים האמיתיים עם אותם ממתקים, אבל אני לא חושב שהם מותקנים על ידי מפעל.

אם הדבר מונע מכם ליהנות מהמטוס, תוכלו להעתיק את המדידה הדרושים מלוח מטוס אחר ולהתאים אישית את הקיים. אבל זו המון עבודה.

חופשי על הבר.

תגובה

חזור אל “סימולטור הטיסה X (FSX) + מהדורת Steam & Prepar3D עד v3 ”