חבר חדש

אנו מעודדים חברים חדשים להציג את עצמם כאן. בואו להכיר אחד את השני ולשתף את תחומי העניין שלך.
lolitaprincessa

חבר חדש

הודעה שלא נקראה by lolitaprincessa »

שלום
לשעבר המנהל של אייר פראנס המתגורר בריביירה הצרפתית, הכנתי תא טייס שהושלם עם מכשירי סאיטק. עם FS2020 החדשה אינני יכול להשתמש בו ולוגיטק לא מספקת שום מידע על מנהלי התקנים עתידיים. ברצוני לדעת את דעתם של מומחים. אני בטוח שאנחנו הרבה מצפים לפיתרון

ג 'ונגלגים

חבר חדש

הודעה שלא נקראה by ג 'ונגלגים »

כמו בכל דבר חדש, ושוחרר לדעתי, דרך לצום, זה ייקח קצת זמן, אני בטוח שרוב החברות יעדכנו את מנהלי ההתקנים להרבה דברים שונים. במיוחד הסים הזה.
כמו בכל הדברים החדשים, אני בטוח שאנשים עובדים קשה מאוד על נהגים למען בקרת טיסה. אני מפעיל מגוון רחב מאוד של מערכות טיסה של Saitek, לוחות MFD / PFD של Couger יחד עם מערכת בקרת טיסה של Logitechs X52. לכולם יש כרגע מנהלי התקנים "NO" עבור סים 2020 החדש. זה אני יכול לחיות איתו, מה שאני לא יכול לחיות איתו, הוא ה- Sim Connect, (חוסר), ו- FSUIPC או
מה הם יחליטו לקרוא לזה, וזו אחת הסיבות העיקריות לכך שלא רכשתי את הסים החדש הזה. אני בטוח שהם עובדים קשה כאמור בנושא, אולם שוב, לדעתי זה היה צריך להיעשות ולארוז הרבה לפני ששוחרר זה. כבעלים / נשיא של ארגון VA המאכלס יותר מ -300 טייסים, אני שומע כבר תלונות רבות על נהגי ג'ויסטיק ונהגי עול טיסה, יחד עם התלונות הרגילות על מערכת מעקב הטיסות ACARS אשר לשנת 2020 אינה קיימת, ויהיה הרבה מאוד זמן. שמעתי שיש הרבה נהגים חדשים שיוצאים לרבים מהדגמים המאוחרים יותר של בקרת טיסה. זה ממה שאני שומע צריך להיות בזמן הקרוב. אני יודע גם ש- Thrustmaster ישחרר טון נהגים החל מה -1 בספטמבר או בסביבות תאריך זה. מקווה שזה עוזר, מבחינת logitech, החברה הזו השתנתה באופן דרסטי בשנה האחרונה. לא בטוח מה קורה איתם עכשיו. בהצלחה, ואלוהים יזרז את הנהגים שלך אדוני!
ג'ים

תגובה

חזור ל"ברוכים הבאים חברים חדשים "