Kai aš įdiegiu HD vaizdus, ​​pvz., KLAX, tai atrodo baisi

„Lockheed Martin“ mums siūlo Prepar3D „v4“ ir „v5“ dabar yra 64 bitų sistemos ir suderinamos su VR. Prepar3D įtraukia vartotojus į svaiginančius mokymus realistinėje aplinkoje. Idealiai tinka komerciniam, akademiniam, profesiniam ar kariniam mokymui.
svanarsdel

Neskaitytas įrašas by svanarsdel »

Kai aš įdiegiu fotorealinį vaizdą, tai atrodo blogiau. Ką aš darau neteisingai.

archangelmj12

Neskaitytas įrašas by archangelmj12 »

Šiam rezultatui gali būti kelios priežastys. Pirma yra grafikos kokybė ir tipas. Antra, jūsų kompiuteris turi sugebėti valdyti grafikos apkrovą ir kitas sušvelninančias paslaugas. Kaip turėtumėte žinoti, MSFS yra didžiausias galingumas, kuris kada nors buvo pastatytas skrydžiui, ir nors pradinė programa buvo dunk, tai, kad Billas Gatesas atidarė teises į programą 2007 visiems, kurie nusprendė rizikuoti. Net be „STEAM“ su šimtais tūkstančių atsisiuntimų turite galimybę sukurti savo bendrą aplinką. Tiesą sakant, šioje programoje yra daugiau kūrėjų, kurie yra jaunesni nei 20, o tai yra geresnė ir geresnė vizija apie tai, kas yra skrydis, daugiau nei ACE - pagrindinė grupė, dalyvaujanti programuojant MSFS. Dabar, jei norite ką nors, kas padės jums sutaupyti metų bandydama suprasti programą ir padaryti ją tobulą, jums reikės dviejų produktų. Pirmasis yra fs įgnybti fps. Tai labai unikalus ir puikus įrankis, paprastas naudoti ir išmokys jus, ką nežinote ir kaip suprasti sistemą. Antrasis yra FSPS XTREME. Tai sukrės jūsų kojines. „I“ naudojant „500“ koncertą „7“ metų „Toshiba.intel“ branduolyje „i5.i“ yra daugiau nei „3850“ lėktuvų, „459“ tipų pridedamieji ir daug daugiau nei „45000“ oro linijų bendrovių, veikiančių truelife tvarkaraščiuose, ir netgi neturi glitch. tai buvo beveik dešimt metų šiais metais, kad pasiektų šį tikslą, o tai per 5 kompiuterius ir apie „15“ pakartotinius ir ištrintus juodus ekranus, ir aš iš tikrųjų gavau programos scenarijų kopiją iš „Microsoft“. „2007“ mokiausi iš „Microsoft“, kad ten bus daug klaidų ir veržlių, ir šiandien šiandien su bendruomenėmis bus išgyventi, kad būtų imtasi programos į aukščius, kurie niekada negalėjo svajoti. Tikiuosi, kad tai padėjo, bet kokie klausimai, palikite žinutę čia ir blogai susisieksime su jumis. Yra daug prekybos gudrybių, ir laiku jūs išmoksite. Be to, jūsų geriausia svetainė čia, todėl jūsų daro tik gerai. Problemos su ai? ką nors, leiskite man žinoti. Im pradinis MSFS atsakytojas. Jei aš negaliu gauti, aš jį rasiu.

Vartotojo avataras
rikoooo
Administratorius visame pasaulyje
Iš kur: ŠVEICARIJA
Kontaktai:

Neskaitytas įrašas by rikoooo »

Sveiki,

Ačiū archangelmj12 už puikų atsakymą.

svanarsdel, mes norėtume padėti, jei galėtumėte atsiųsti mums kai kurias ekrano kopijas, todėl galėtume pasakyti, kas negerai.

Ačiū
Bon vols - laimingi skrydžiai

Erikas - Administratorius

Atsakyti

Grįžti į "Prepar3D v4 ir v5 (64 bitai) “