tds_boeing_787_mega_pack

„Lockheed Martin“ mums siūlo Prepar3D „v4“ ir „v5“ dabar yra 64 bitų sistemos ir suderinamos su VR. Prepar3D įtraukia vartotojus į svaiginančius mokymus realistinėje aplinkoje. Idealiai tinka komerciniam, akademiniam, profesiniam ar kariniam mokymui.
flightsimairbus

tds_boeing_787_mega_pack

Neskaitytas įrašas by flightsimairbus »

Sveiki
Aš atsisiunčiau šį 787 skydelį ir perrašiau skydo failą, kad gautų 3 crt
norėdami nuslysti, kad galėčiau jį perkelti į kitus ekranus. problema yra ta, kad atidaryti ekranus
dingsta iš ekrano. ne visada tas pats ekranas. kartais tai gerai veikia.
ar yra kažkas, kas gali man padėti. Aš pridėsu skydo failą, kad kas nors
gali įkelti jį šiame 787 ir pamatyti, ar jis tas pats
Prisegti failai
Panel.txt
(8.43 KiB) Atsisiųsta 18 kartus

Gh0stRider203

tds_boeing_787_mega_pack

Neskaitytas įrašas by Gh0stRider203 »

Sąžiningai žmogus, aš pažvelgiau į abi šio orlaivio ir "Quality Wings 787" .... ir tiek, kiek man nepatinka pinigus į orlaivius, QW787 vertas.

ErikC

tds_boeing_787_mega_pack

Neskaitytas įrašas by ErikC »

Kenijos kvėpavimo takai ???

julibibas

tds_boeing_787_mega_pack

Neskaitytas įrašas by julibibas »

Ačiū Dievui! Radau šį pokalbio svetainę „rikoooo“. Pone, mano problema yra jūsų „787“ mega pakete, mano simuliatorius P3DV4 viskas veikia gana gerai, bet 787-10RR neveikia gerai kaip kiti orlaiviai, jis neiškrenta su atvartomis net 10! ir tai labai padaro, kad orlaivis negalėtų judėti danguje ypač prieš nusileisdamas ir taip sudužtų. Be to, orlaivis blogai veikia automatinę droselinę sklendę ir valdiklius, pavyzdžiui, kai aš pakėliau jungą, jungą stumia aukštyn. lėktuvo daugiau ir jis juda taip greitai, kad bus labai sunku valdyti plokštumą, tą patį, kai aš eisiu į kairę ir į dešinę. todėl labai sunku valdyti plokštumą su netinkama valdymo įranga. paskutinis artėjimas link plokštumos nusileidžia žemyn, kad liktų tame aukštyje, ir todėl ji sugenda, taigi problema yra automatiniame droselyje, ji negali valdyti atvartų, jei ji pakyla iki 100%, o plokštumos sudužta dėl nusileidimo žemyn, o automatinis apdaila yra tiek daug. kad aš negaliu įlįsti į lėktuvą, tai taip pat sukelia avariją, žemę, kurioje visi skliautai yra net 100% kuro.

Taigi, pone, aš prašau jūsų patikrinti visų orlaivių 787-800,787-900,787-10, „Genx“ ir RR visą mega paketą, ir kiekviename lėktuve yra problemų, tačiau 787-10 RR yra nekontroliuojami, todėl nuolankiai prašau jūsų Pone, kad prireiktų pakeitimų visame šiame „mega“ pakete su atnaujinimu, ypač 787-10RR.

mano kompiuterio specifikacijos - „Intel-i7-6700K“, „Windows 10“ 64 bitų, pagrindinė plokštė - „Gigabyte Technology Co. Ltd.“. G1.SNIPER M7-CF (U3E1)

Atsakyti

Grįžti į "Prepar3D v4 ir v5 (64 bitai) “