įdiegti „Hawaii Photoreal Vol 1 + Vol 2 + Vol 3“ FSX & P3D

„Lockheed Martin“ mums siūlo Prepar3D „v4“ ir „v5“ dabar yra 64 bitų sistemos ir suderinamos su VR. Prepar3D įtraukia vartotojus į svaiginančius mokymus realistinėje aplinkoje. Idealiai tinka komerciniam, akademiniam, profesiniam ar kariniam mokymui.
axegau

Neskaitytas įrašas by axegau »

Prašymas padėti įdiegti „Hawaii Photoreal Vol 1 + Vol 2 + Vol 3“ FSX & P3D

Visų pirma norėčiau labai padėkoti RIKOOO ir visiems kūrėjams už daug įdomių „Add Ons“ skrydžio treniruokliui P3Dv4.
Kai jau naudojote kai kuriuos lėktuvus, šį kartą norėjau parsisiųsti Havajų fotografiją. Bet aš nepavyko patekti į instaliaciją!

After downloading the file with "Jumbo" and many hours, I noticed that the zip file with 5,77 GB (6.200.281.837 Bytes) could not be unpacked

→ "File extraction failed. The archive may be damaged, unreadable, or in an incompatible format".
(Disk0001.tiz .... Disk0008.tiz, Hawaii_photoreal_vol_1 _ + _ vol_2 _ + _ vol_3.exe)

Pakartojau atsisiuntimą - su ta pačia neigiama sėkme!

Aš nežinau, ką aš padariau neteisingai ir paprašiau pagalbos ir atsiprašau už savo blogą anglų kalbą!

Maloniai prašome „Axel“

Vartotojo avataras
rikoooo
Administratorius visame pasaulyje
Iš kur: ŠVEICARIJA
Kontaktai:

Neskaitytas įrašas by rikoooo »

Sveiki Aleksas,

Šiandien atsisiunčiau sceną ir galėjau išpakuoti ir įdiegti be jokių problemų. Manau, kad turėtumėte pabandyti atlaisvinti archyvą su įprastine „Windows“ išpakavimo sistema arba pabandyti atlikti remontą, jei naudojate „WinRar“ ar bet kurią kitą programinę įrangą.

Ačiū ir laimingi nusileidimai
Bon vols - laimingi skrydžiai

Erikas - Administratorius

axegau

Neskaitytas įrašas by axegau »

Sveiki, Erik,

labai dėkoju už gerą patarimą! Tai buvo mano klaida; Aš naudoju archyvavimo programą (NCH Expresszip), kuris akivaizdžiai negalėjo išspausti šio didelio archyvo. Su WinRAR ji dirbo gerai.
Taip pat įdiegimas P3D v4 dirbo - nuostabus !!!
Dar kartą ačiū ir daug daugiau sėkmės!

Maloniai prašome „Axel“

Atsakyti

Grįžti į "Prepar3D v4 ir v5 (64 bitai) “