Įdiegtas „Bombardier CRJ“, tačiau jis nerodomas pasiruošimo 3d v4.5

„Lockheed Martin“ mums siūlo Prepar3D „v4“ ir „v5“ dabar yra 64 bitų sistemos ir suderinamos su VR. Prepar3D įtraukia vartotojus į svaiginančius mokymus realistinėje aplinkoje. Idealiai tinka komerciniam, akademiniam, profesiniam ar kariniam mokymui.
Thaiphoon

Neskaitytas įrašas by Thaiphoon »

Koks gražus orlaivis, Erik! Tikriausiai gražiausia maža šiuolaikinė regioninė reaktyvinė mašina.
Tik: parsisiuntiau lėktuvą, įdiegiau jį su paprastu įdiegikliu, taip, paspaudėte Prepar3dv4, kai raginama, tačiau orlaivis nerodomas, kai atidarysiu „Ready“.
Diegimo metu man buvo pasakyta, kad yra šio AC atnaujinimas, bet aš nežinojau, kaip įtraukti šį failą. Ar kas nors gali padėti? Ačiū.

Papildoma pastaba: aš keletą kartų įdiegiau ir pašalinau plokštę, visada turėdamas tą patį neigiamą rezultatą. Pažvelgiau į atnaujinimus (kur atsisiųsti?), Bet atnaujinimai atliekami dėl kitų priežasčių.
Prisegtukas rikooo crj-200.png yra nebeprieinamas
Prisegti failai
rikooocrj-200.png
rikooocrj-200.png (22.93 KiB) Viewed 285 times

Vartotojo avataras
rikoooo
Administratorius visame pasaulyje
Iš kur: ŠVEICARIJA
Kontaktai:

Neskaitytas įrašas by rikoooo »

Sveiki,

Atsisiųskite naujausią versiją, kaip sakėte, kad yra atnaujinimas. Jis išspręs jūsų problemą:

https://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/16/876

Ačiū
Bon vols - laimingi skrydžiai

Erikas - Administratorius

Thaiphoon

Neskaitytas įrašas by Thaiphoon »

Gerb.
Norėčiau padėkoti jums už jūsų pagalbą. Šis naujas atsisiuntimas tikrai buvo atliktas. Jūs turite būti skrydžio imitavimo maestro, kaip ir Roger Federeris (monofonistas) yra tenisas.
Nuoširdžiausi linkėjimai
Dario

Atsakyti

Grįžti į "Prepar3D v4 ir v5 (64 bitai) “