„Flight Studios“ narystė

„Lockheed Martin“ mums siūlo Prepar3D „v4“ ir „v5“ dabar yra 64 bitų sistemos ir suderinamos su VR. Prepar3D įtraukia vartotojus į svaiginančius mokymus realistinėje aplinkoje. Idealiai tinka komerciniam, akademiniam, profesiniam ar kariniam mokymui.
„FlightStudios“
Dažniausiai naudojamas treniruoklis: FSX
Kontaktai:

„Flight Studios“ narystė

Neskaitytas įrašas by „FlightStudios“ »

Sveiki visi,

Aš esu pagrindinis „FlightStudios“ (ex OFX Interactive Simulation) kūrėjas ir džiaugiuosi galėdamas pristatyti visai bendruomenei mūsų narystės programą (15,00 € 2 metams su pilna prieiga).

„FS +“ yra vienintelis prenumeratos pasiūlymas rinkoje. Tai leidžia jūsų simuliatorių pakelti į aukštesnį lygį, nereikia pasirinkti, ar galite patenkinti visus savo aviacijos norus be kompromisų. Prenumeratos laikotarpiu turėsite prieigą prie neriboto oro uostų, miestų, aplinkos scenų, pataisų, įvairių ir „FS +“ žiniasklaidos įžvalgų. Mes apmokestinsime jus vieną kartą (pradinės prenumeratos dieną) ir galėsite bet kada atsisakyti prenumeratos.

Atsiradus „Microsoft Flight Simulator“ su nauja ekosistema, „FS +“ prenumerata bus pati galingiausia priemonė pagerinti jūsų oro uostus.

Dabar atraskite mūsų naujus peizažus: Pietų Amerikos sausumos klasių regionas

Nuoroda: Skrydžių studijos svetainė

vaizdas

duvlop

„Flight Studios“ narystė

Neskaitytas įrašas by duvlop »

FlightStudios wrote:Sveiki visi,

Aš esu pagrindinis „FlightStudios“ (ex OFX Interactive Simulation) kūrėjas ir džiaugiuosi galėdamas pristatyti visai bendruomenei mūsų narystės programą (15,00 € 2 metams su pilna prieiga).

„FS +“ yra vienintelis prenumeratos pasiūlymas rinkoje. Tai leidžia jūsų simuliatorių pakelti į aukštesnį lygį, nereikia pasirinkti, ar galite patenkinti visus savo aviacijos norus be kompromisų. Prenumeratos laikotarpiu turėsite prieigą prie neriboto oro uostų, miestų, aplinkos scenų, pataisų, įvairių ir „FS +“ žiniasklaidos įžvalgų. Mes apmokestinsime jus vieną kartą (jūsų dieną) meilleurs kreditų konsolės pradinė prenumerata) ir bet kada galite atsisakyti prenumeratos.

Atsiradus „Microsoft Flight Simulator“ su nauja ekosistema, „FS +“ prenumerata bus pati galingiausia priemonė pagerinti jūsų oro uostus.
Ačiū už šį pranešimą, manau, kad jūsų pateikta informacija yra labai įdomi ir teisinga.

Atsakyti

Grįžti į "Prepar3D v4 ir v5 (64 bitai) “