„Concorde Historical Pack“ negalima skraidyti dėl drebulių ir kitų skrydžio dinamikų

„Lockheed Martin“ mums siūlo Prepar3D „v4“ ir „v5“ dabar yra 64 bitų sistemos ir suderinamos su VR. Prepar3D įtraukia vartotojus į svaiginančius mokymus realistinėje aplinkoje. Idealiai tinka komerciniam, akademiniam, profesiniam ar kariniam mokymui.
S1vannah

„Concorde Historical Pack“ negalima skraidyti dėl drebulių ir kitų skrydžio dinamikų

Neskaitytas įrašas by S1vannah »

Sveiki visi! Naujajam „Concorde“ vis dar aktuali sunki drebėjimo ir kontrolės problema kilimo metu. Šis lėktuvas šiuo metu yra nevartotinas, nepaisant 7/20. Tai puikiai atrodantis kūrinys! Prašome kūrėjų pažvelgti dar kartą. Negaliu laukti, kol skrisiu! Džiaugsmas!

PAUL1984

Neskaitytas įrašas by PAUL1984 »

Radau tą pačią problemą, be to, varikliai uždaromi, o kruizo metu neveikia 11 ir daugiau laipsnių nosis į viršų, o COG neveikia. Prasta programinės įrangos dalis iš „Rikoooo“ pusės.
Grįžau prie pakeistos „Concorde“ versijos, kol visos problemos buvo sutvarkytos.

Vartotojo avataras
rikoooo
Administratorius visame pasaulyje
Iš kur: ŠVEICARIJA
Kontaktai:

Neskaitytas įrašas by rikoooo »

Sveiki, dėkojame už atsiliepimą
Problema ta, kad turiu kitų vartotojų, kurie sako, kad viskas gerai, todėl man reikia daugiau žmonių, kad čia ateitų ir paaiškintų man, ar jie turi problemų, ar ne. Aš asmeniškai neturiu rimtų drebėjimo ir kontrolės problemų kilimo metu, jokie varikliai nėra uždaryti. Aš bandau atkurti jūsų problemas nesėkmingai. Taigi aš galvoju, kad jūsų problemos gali kilti iš trečiųjų šalių add-on bet aš negaliu būti tikras. Taip pat EZdok kamera add-on gali sukelti stiprų drebulį.
Bon vols - laimingi skrydžiai

Erikas - Administratorius

PAUL1984

aš bėgu FSX pagreitis su visais orlaiviais papildo rikoooo, nes jie paprastai yra patikimiausi.
Aš pašalinau VISAS kitas addons (kuris man užtruko daugiau nei 5 valandas) ir įdiegė būtent tai addon ir turėjo tą pačią problemą, paneigdami jūsų trečiosios šalies teoriją addon.

Vartotojo avataras
rikoooo
Kontaktai:

Sveiki,
Aš tikrai būčiau dėkingas, jei galėtumėte man atsiųsti vaizdo įrašą su tomis drebulėmis, tai man padėtų derinti jūsų problemą. Bet prieš tai, ar galėtumėte pabandyti pakilti, kai vairasvirtė neprijungta, naudokite klaviatūrą. Taip pat įsitikinkite, kad turite naujausią atnaujinimą, kurį aš šį rytą įkėliau. Labai jums ačiū

Padėkite man padaryti tai puikia programine įranga

PAUL1984

Aš nenaudoju vairasvirtės skraidyti orlaiviu FSX, variklio išjungimas, atrodo, buvo surūšiuotas, tačiau svorio centras vis tiek nedirba - kruizo metu jis būna maždaug 24.7%, kai kruizas turėtų būti nuo 54 iki 55%, kai skrydžio inžinierių skydelyje ginkluota COG, tai yra posūkis palaiko, kad antriniai degikliai būtų apšviesti 2 macho greičiu ir leistų greičiui kristi dėl didelio nosies poslinkio į viršų, esant macho 2.04 @ 60,000 XNUMX pėdų aukščiui. Tai yra atsisiuntę atnaujinimą, kurį įkėlėte šį rytą. Negaliu išsiaiškinti, kas negerai, nebent tai yra kažkas, ko aš nežinau apie COG konfigūraciją. Aš jau atsisiunčiau „British Airways“ pilotų operacijų vadovo kopiją ir sekiau ją iki laiško pagal „Concorde SOP“. Kitas mano patarimo žingsnis bus susisiekti su kapitonu Bannisteriu, vyriausiuoju „Concorde“ pilotu, kad įsitikintume, ar tai yra NĖRA nieko blogo, ką darau.
Prisegti failai
„CONCORDEHISTORICPACK.jpg“
CONCORDEHISTORICPACK.jpg (97.36 KiB) Viewed 1459 times

S1vannah

Sveikas, Erikai. Thx už jūsų pastangas čia. Tai puikus „Rikooo“ priedas. Štai mano patirtis ...

aš bėgu P3Dv3 ir v5. (32 ir 64 bitų variacijos). Įdiegti abu „Concordes“. Atrodo, kad v3 versijoje jis veikia gerai, nekratant, tačiau pakilimai yra ypač ilgi ir lėti. V5 versijoje taip pat gaunu labai ilgus kilimo ir tūpimo takus, turiu pakartojimus, vėl labai lėtai, bet tai veikia. Po maždaug 250 mazgų jis pradeda virpėti ir žemyn. Toliau greitėjant ir didėjant aukščiui, drebulys žymiai pablogėja. Aš neturiu variklio išpjaustytų problemų. Kai lėtėsiu ir nusileidau, drebulys sumažėja ir vėl maždaug 250 mazgų jis sustoja. Potencialiai tai yra vienas geriausių „Rikooo“ pasiūlymų, todėl tikiuosi, kad rasite vaistą. Labai ačiū, kad domitės. Pabandysiu ir atsiųsiu video ...

Visi geriausi

Greg

S1vannah

Bandyta įkelti 2 „Windows Media“ .mov vaizdo įrašus. „Rikooo“ portalas nesiims jokio formato, išskyrus JPG, JPEG, GIF, PNG, TXT, RTF, PDF, ZIP, TAR.GZ, TGZ, TAR.BZ2 ... thx.

Vartotojo avataras
rikoooo
Kontaktai:

Sveiki, S1vannah, labai ačiū už jūsų laiką ir pastangas,

Įkelkite savo vaizdo įrašą čia https://vimeo.com/upload (PASIRINKITE „NE AČIŪ“ už nemokamą sąskaitą), tada atsiųskite man nuorodą čia. Arba atsiųskite man savo vaizdo įrašą tiesiai iš mano „Rikoooo“ puslapio (praneškite man) https://www.facebook.com/RikooooSimu/.

Pabandysiu išspręsti daugumą problemų

PAUL1984: Dėkojame už jūsų ekrano kopiją. Tai taip pat padeda vizualizuoti problemą su COG, aš tai panagrinėsiu toliau.

superskullmaster

Neskaitytas įrašas by superskullmaster »

Turiu šį klausimą sau. Aš dar nesigilinau į tai, kad buvo biustas, nes buvo pasiūlyta, kad tai gali būti A2A prisitaikymo modulis. Jei ne, gali reikėti šiek tiek pataisyti.

Atsakyti

Grįžti į "Prepar3D v4 ir v5 (64 bitai) “