Kudos ....

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
PAYSON

Kudos ....

Neskaitytas įrašas by PAYSON »

„Kudos“ (ir aš turiu omenyje, kad prasmės griežtumas) BT-67 statytojams! Super gražus plaukiojantis amatas. Visada buvau (nuo vaikystės) didelis „C-47“ (arba DC-3) gerbėjas. Norėdami atvykti į laivą „Rikooo“ ir jį surasti visais teisingais būdais. Aš iš tikrųjų turiu savo nusileidimą pakankamai trumpai, aš maniau, kad pasistengsiu nusileisti ant judančio vežėjo. Pamiršai apkrovą palengvinti, bet įstrigo. Atstumtas pilno denio pakilimas ir jo padarymas. Aš gavau ekrano kopijas, tačiau vis tiek negaliu jų įkelti į čia.
„Rikooo“, jūs vaikinai turite gana gražių vežėjų lėktuvų. Norėčiau A1 „Skyraider“ FSX. There is one in 2004. You all don't need me to tell you... "keep up the good work". It seems to be at least your 2nd nature.
Pagarbiai, PAYSON / Keithas

Gh0stRider203

Kudos ....

Neskaitytas įrašas by Gh0stRider203 »

Ya know .... tai ONE problema su šia dang svetainėje ...... užtrunka tik vienas paukštis tapti priklausomas Lol ^ _ ^

kaip zrzutek ..... naudoti http://prnt.sc/ :)Aš naudojau, kad gauti savo zrzutek tam tikrą laiką. Jūs netgi galite įkelti stuff tiesiai iš savo kompiuterio į ten

Dariussssss

Kudos ....

Neskaitytas įrašas by Dariussssss »

Sveiki atvykę dėka daug.

Tiesiog kaip Gh0st sakė, jūs galite gauti priklausomas į šią vietą, labiausiai teigiamu būdu. :)

Dar kartą sveikiname.

Linkėjimai

Gh0stRider203

Kudos ....

Neskaitytas įrašas by Gh0stRider203 »

Didžiausia problema man yra rasti laiko pasimėgauti orlaivį aš išlipti čia lmao

Kaip matote, XRAY jojimo Mano erm šeši, mylios išmintingą Lol

vaizdas

Tai said..all tai 100% Me naudojant 744LCF ir 748F :)

vaizdas

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “