Virtualios oro linijos, prašome padėti!

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
JanneAir15

Neskaitytas įrašas by JanneAir15 »

Sveiki! Mane domina šios virtualiosios oro linijos. Jau apie tai kažką žinau, todėl čia aš dar noriu žinoti. Taigi noriu žinoti, kokias programas turite turėti, ir tada, jei žinote ką nors kitų svarbių dalykų, kuriuos turėčiau žinoti, pasakykite man. Bet manau, kad viskas. Oi! ir jei turite tam tikrų virtualių oro linijų rekomendacijų, jie laukiami!

- JanneAir15

Dariussssss

Neskaitytas įrašas by Dariussssss »

Visų pirma, Sveiki ir Sveiki atvykę į forumą.

Pradžioje jums reikia skrydžio treniruoklio. Jų yra nedaug, ir šis pasirinkimas priklauso nuo kompiuterio, būtent „Microsoft“ skrydžio imitatorių 2004 ir FSX,X-Plane ir P3D. Jie visi yra mokėjimo programinė įranga, taigi jūs taip pat turite galvoti apie tą dalį. Yra vienas nemokamo skrydžio sim, bet tai rimtai blogai, todėl aš netgi nerimauju apie tai paaiškinti.

Tada, priklausomai nuo oro linijų, jums reikės tam tikrų lėktuvų. Paskutinis - ACARS klientas. Tai taip pat skiriasi nuo vieno VA. Kai kurie turi savo individualius klientus. Tie, kurie to nedaro, dažniausiai naudoja labai senus ir blogai nepatikimus klientus

Išskyrus tai, ko jums gali prireikti add-onPatobulinti kai kuriuos savo skrydžio aspektus, bet, kaip jau sakiau, tai tik galimybė.

Saugus dangus.

Linkėjimai

Gh0stRider203

Neskaitytas įrašas by Gh0stRider203 »

Aš asmeniškai siūlyčiau FSX, nors ir šiuo momentu .... turėsite jį gauti per Steam, nes mano žinios MS nebesuteikia disko versijos. Aš būsiu bukas ... Steam Edition kaina yra beprotiška STEAL! Aš mokėjau $ 60 už FSX: Auksinis leidimas (prabangus + pagreitis Add-on), o jūs mokate kur kas mažiau. VIENAS neigiamas aspektas - neveiks visos „payware“, tačiau, mano žiniomis, tai yra trumpas sąrašas.

Aš iš tikrųjų esu „American Airways VA“ savininkas ir generalinis direktorius, ir, nors ir kviečiame įsigyti bet kokį norimą „payware“ orlaivį, nereikalaujame, kad įsigytumėte orlaivį, kad jis taptų VA dalimi. Jei visi turite / nori, yra laisvas, tai vėsiu. Kaip aš tai matau ... kartais gyvenimas gali būti visiškas B * TCH, tad kodėl tai padaryti daugiau? daug juoko

I'm a fairly laid-back guy. I try My best to work with My pilots, and I do offer certain rewards for those who are active (ranging from "monetary" bonuses to having an aircraft assigned to just them). We're actually based on en English (as in the county lol) site, and use their flight tracking software (which is very easy to use btw). Plus, I can supply you with all the freeware aircraft we use (though some of it is on here lol)

Nors daugiausia krovinių gabensiu tolimais atstumais, nes tai daro VA labiausiai $, leiskite savo pilotams nuspręsti, ką jie nori daryti.

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “