lėktuvas rekomendacijos

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
JanneAir15

lėktuvas rekomendacijos

Neskaitytas įrašas by JanneAir15 »

Sveiki! Turiu klausimą dar kartą. Noriu Airbus A380 bet ten yra daug iš jų (payware ir nemokama). Norėčiau žinoti, kuris iš turėčiau gauti. Nesvarbu tai payware arba nemokama tol, kol ji yra gera.
Ir jei jūs taip pat turite problemų renkantis gerą lėktuvą jums tada siųsti savo klausimą čia!

Aš jau rado vieną, kuri yra ant šio puslapio. Bet aš vis dar turiu vieną klausimą apie tos plokštumos. Ar galite pridėti pasirinktinius bolido dažymai į jį?

"Airbus A380-800 VC
Nuoroda: http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/6/560

- JanneAir15

Dariussssss

lėktuvas rekomendacijos

Neskaitytas įrašas by Dariussssss »

Aš taip pat naudojant tą vieną, ir tai ne visi. Aš bandžiau įdiegti daugiau bolido dažymai, bet dėl ​​tam tikrų priežasčių, buvo ne darbo ... gal aš klydau ne kažką.

Gh0stRider203

lėktuvas rekomendacijos

Neskaitytas įrašas by Gh0stRider203 »

Dariussssss rašė:Aš taip pat naudojant tą vieną, ir tai ne visi. Aš bandžiau įdiegti daugiau bolido dažymai, bet dėl ​​tam tikrų priežasčių, buvo ne darbo ... gal aš klydau ne kažką.
tu keisti aircraft.cfg failą, taip pat?

Dariussssss

lėktuvas rekomendacijos

Aš, bet vis tiek, įdiegta dažymas nebuvo rodomi ... nežinau, kodėl.

JanneAir15

lėktuvas rekomendacijos

Manau, kad žinau, kodėl. Ši plokštuma iš pradžių skirta FS9. Ar jums buvo suteikta tinkama plokštuma? Aš pažvelgiau į projekto „Airbus“ puslapį ir „FS380“ yra A9 (tas pats lėktuvas, kaip ir šiame puslapyje, tačiau jis pakeistas FSX), todėl nesu įsitikinęs, ką turite padaryti, kad kepenys veiktų tinkamai. Pabandysiu kažką daryti, kad galėčiau dirbti ir tada papasakoti.

Nuoširdžiausi linkėjimai
- JanneAir15

Dariussssss

lėktuvas rekomendacijos

Nekantriai laukti to. Tas pats čia bus bandykite dar kartą.

Į sveikatą

Dariussssss

lėktuvas rekomendacijos

Taigi, jūs jį turite. Aš sugebėjau įdiegti liustraciją į '' mūsų '' A380 ir ji veikia.

Tai reikia padaryti ... Pirmiausia ieškokite ir atsisiųskite tik A380 tekstūrą, kurią norite įdiegti. Jų galite rasti daug „Avsim“. Įdėkite tekstūros aplanką į aplanką PA A380, atidarykite ir redaguokite lėktuvo .cfg failą. Įsitikinkite, kad tekstūra suderinama su jūsų modeliu, šiuo atveju FSX.

Į sveikatą

JanneAir15

lėktuvas rekomendacijos

Gerai, dėka aš pabandysiu tai.

Gh0stRider203

lėktuvas rekomendacijos

Neskaitytas įrašas by Gh0stRider203 »

JanneAir15 wrote:Manau, kad žinau, kodėl. Ši plokštuma iš pradžių skirta FS9. Ar jums buvo suteikta tinkama plokštuma? Aš pažvelgiau į projekto „Airbus“ puslapį ir „FS380“ yra A9 (tas pats lėktuvas, kaip ir šiame puslapyje, tačiau jis pakeistas FSX), todėl nesu įsitikinęs, ką turite padaryti, kad kepenys veiktų tinkamai. Pabandysiu kažką daryti, kad galėčiau dirbti ir tada papasakoti.

Nuoširdžiausi linkėjimai
- JanneAir15
geras laimikis! Aš ne galvoti, kad Lol

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “