peizažas parsisiųsti

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
PADA52

peizažas parsisiųsti

Neskaitytas įrašas by PADA52 »

Gerbiamas Rikoooo,
first of let me say that you are providing a great service, including the one "free of charge", to passionate Flyers like I'm! From your website I've downloaded some airplanes, couple of those very well developed like the Boeing 777-200ER Ultimate pack, practically I'm almost using this airplane in my FSX aukso leidimas su pagreičio paketu.

Norėčiau pabrėžti, kad kai kurių oro uostų anketa peizažas, kad aš atsisiuntė tinkamai neveikia, aš eksperimentavo ją ypač dviejų oro uostų, labai gražus, skirtas beje: Klagenfurtas (Austrija) ir Ričmondas International "(VA) JAV , abu turi problemų su ILS tūpimo sistemos, pirmojo vieno smūgio lėktuve prieš ką nors nematomų 30 pėdų virš KTT 28; antrasis (Ričmondas) nuo ILS 02 padaryti lėktuvą pozicijos kilimo ir tūpimo tako, o ne į kilimo ir tūpimo tako 02 pradžios pabaiga.

Abiem atvejais aš ištrynėte tuos naują Scenery ir tiek ILS veikia puikiai.

Jums gali tekti šiek tiek išspręsti šią, kad aš nežinau.

dėkoju

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “