judėti orlaivio prašymą

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
Gh0stRider203

judėti orlaivio prašymą

Neskaitytas įrašas by Gh0stRider203 »

I'm HOPING there's some way to disable that OBNOXIOUS request when you load a flight plan that asks you "Do you want Flight Simulator to move your aircraft to the departure airport listed on the flight plan."

VISI Mano skrydžiai stebimi, nes VISI iš jų yra VA savininkui. Na, aš turėjau pereiti nuo VFR prie IFR, o mano ranka netyčia nusileido ant įvesties mygtuko dešinėje, kainuoja mane ir visą dienos vertę skrydžio metu ...... tai reiškia, kad aš rimtai turiu savo asilą dabar, jei aš norite netgi turėti galimybę likti už m ÷ nesius, nuvažiavusius per mėnesį.

Colonelwing

judėti orlaivio prašymą

Neskaitytas įrašas by Colonelwing »

Aš jaučiu tavo skausmą, paminėkite darbo priežastį girtas pirštu ,,, lol
Išnuomojant visus kitus 9 pirštus, jie dirbo teisingai ,,? ,, ar? ,,, daug juoko

Tai geras dalykas 9 iš 10 ...

Laikykitės jo teigiamumo, AA keleiviai tikisi, kad jūs Mate!

Gh0stRider203

judėti orlaivio prašymą

lol oh aš daugiausia skristi krovinių dabar, kaip tai daro mus $ :)beveik 560K NET skrydžio 747-LCF lol

Pragaras, 65 daugiau skrydžių, ir aš turėsiu pakankamai sumokėti vieną iš mūsų 2 777-200LR, todėl ... tikriausiai maždaug šį mėnesį kitą mėnesį.

Colonelwing

judėti orlaivio prašymą

Neskaitytas įrašas by Colonelwing »

Krovinys yra puikus ...
But you miss the Stuard lady sweet attention & their great coffee cream ... Priceless in my book ! :)

Gh0stRider203

judėti orlaivio prašymą

LOL aš net nekreipiu dėmesio į ATC, nebent aš keltu, išvažiuoju ar nusileidžiau lol hell. FSX tiesiog veikia fone, kai darau kitus dalykus.

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “