Plokštumų yra ne cathing sklendimo nuolydį.

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
geniousabhishe1

Neskaitytas įrašas by geniousabhishe1 »

Tiesą sakant aš atsisiuntė 737 164 dažymas bazė paketą ir B787 bazinę paketą ir kai aš skristi, kad aš sužinoti, kad ji yra ne gaudyti tūptinės nuolydžio. Ji automatiškai linijos su kilimo ir tūpimo tako, tačiau ji nėra fiksuoja tūptinės nuolydžio.

Gh0stRider203

Neskaitytas įrašas by Gh0stRider203 »

Labas rytas (ok, gerai techniškai popietę čia Teksase).

I tend to fly the B747-400LCF most of the time, and have noticed that as well with MOST of My aircraft. I'm not sure why that is, honestly. I tend to be pretty good about "flying the ball" manually, but to be honest...I wouldn't trust a computer to do it for Me lol I know the uh QW757 will do it, but it honestly makes Me nervous lol

Vartotojo avataras
Tonny0909
Dažniausiai naudojamas treniruoklis: FSX
Iš kur: Lahtis

Neskaitytas įrašas by Tonny0909 »

Make sure that when you put "Approach" on, you disable "ALT HLD"

JanneAir15

Neskaitytas įrašas by JanneAir15 »

Aa ... dabar aš žinau, kodėl aš turėjau problemų su projektu "Airbus A380. Labai ačiū už pagalbą vėl Tonny0909! : Cheer:

-JanneAir15

geniousabhishe1

Neskaitytas įrašas by geniousabhishe1 »

Ačiū už sugaištą laiką, bet mano problemos dingo, kai aš gavau sp2 įdiegta mano sistema.

WilliamB

Neskaitytas įrašas by WilliamB »

Aš turėjau šią problemą prieš ir geriausias būdas kovoti su ja yra arba nustatyti dėl lokalizavimo anksčiau ir tame pačiame aukštyje ar tuo pačiu atstumu nuo kilimo ir tūpimo tako, bet mažesnis aukštyje. Taip pat, kas gali padėti, jei kuo greičiau nustatyti ant ILS spustelėkite požiūris Hold. Išbandykite šiuos ir jei jie neturi triuką žiūrėti youtube ar kur nors kitur. Dauguma localisers yra maždaug 2000-2500ft kaip geriausia vieta būti. Duok jiems visiems prieš.
Linkėjimai
Valia

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “