Kaip padaryti ILS nusileidimą FSX su PA380

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
JanneAir15

Neskaitytas įrašas by JanneAir15 »

Sveiki! Taigi norėčiau žinoti, kaip padaryti ILS nusileidimą FSX su projektu „Airbus A380“. Aš jau žinau, kaip padaryti ILS nusileidimą kituose lėktuvuose, bet dėl ​​to, kad „Project Airbus“ kabina yra šiek tiek kitokia. Aš bandžiau padaryti ILS nusileidimą su ta plokštuma, bet jis neveikė. Beje, buvau virtualioje kabinoje. Ar yra įvairių mygtukų? Lėktuvas yra Air France A380 VC iš šios svetainės. Prašome man padėti.

-JanneAir15

Gh0stRider203

Neskaitytas įrašas by Gh0stRider203 »

Natūralu, aš DAŽNIAUSIAI #FlyBoeing šių dienų (DC-10 ir Concorde yra du pagrindiniai išimtis lol), bet aš žinau, ką jums reikia surinkti į ILS Freq į Nav1, tada pakeiskite iš GPS Nav (aš paprastai karšta raktas, kad mano atveju CTRL SHIFT N). Aš ne tai, kad susipažinę su "Airbus", bet aš žinau, ant 747 (tai, ką aš dažniausiai skristi Cuz tai daro dauguma $), taip pat turite pasirinkti app (požiūris), kad gauti jį užrakinti, kad ILS. Jis nebus užrakinti, kad kai tūptinės nuolydžio, todėl aš turiu padaryti, kad rankiniu būdu, bet tai tiesiog reguliuojant VERT greitį reikalas.

Tikiuosi tai padės! SĖKMĖS!

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “