Fort_wayne_intl

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
Bobpa567

Fort_wayne_intl

Neskaitytas įrašas by Bobpa567 »

Ką tik paleidžiau naujausią Fort Wayne tarptautinio oro uosto installer.int savo aplanką. Tada peizažą / tekstūrą perduodu savo Addons aplankas. Bet šiuo atveju matau, kad kuriami du aplankai (1) fort_wayne_intl_airport_fsx ir (2) fort_wayne_intl_airport_fsx_part2. Kaip tvarkyti „Part2“ aplanką. Ar jie turi būti sujungti, tarsi „part2“ yra atnaujinimas ir originalių failų perrašymas.

Bet kokia pagalba labai vertinama!

Bobas

Vartotojo avataras
rikoooo
Administratorius visame pasaulyje
Iš kur: ŠVEICARIJA
Kontaktai:

Fort_wayne_intl

Neskaitytas įrašas by rikoooo »

Labas Bobas

Kodėl norėtumėte rankiniu būdu įdiegti scenarijų? Automatinis diegiklis gali dirbti su kiekvienu suderintu treniruokliu.

"fort_wayne_intl_airport_fsx" comes in first position and "fort_wayne_intl_airport_fsx_part2" comes in second position in your FSX peizažų biblioteka.

Jei norite rankiniu būdu įdiegti šį scenarijų, turite įjungti abu aplankus iš scenografijos bibliotekos.

laimingas skrydis
Bon vols - laimingi skrydžiai

Erikas - Administratorius

Bobpa567

Fort_wayne_intl

Neskaitytas įrašas by Bobpa567 »

Dėkojame už jūsų informaciją. Priežastis, kodėl aš mieliau renkuosi diegimą rankiniu būdu, yra. Aš turiu savo SDD addon dekoracijos ir aš nenoriu, kad montuotojai įdėtų dekoracijos failus į SSD, kuriame yra „Win 10“. Aš nesu ekspertas, o tik seku patarimus, pateiktus kituose forumuose ir pan.

Ačiū dar kartą!

Bobas

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “