Concord flyght problemos

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
Kazbadas

Concord flyght problemos

Neskaitytas įrašas by Kazbadas »

Ar kokia nors problema kyla dėl sutarties? Tas, kurį aš gavau iš šio žvilgsnio, bando mane nužudyti .... (skrydžio metu atsitraukia ir atsitrenkia, ir šonus slysta)

Dariussssss

Concord flyght problemos

Neskaitytas įrašas by Dariussssss »

Daug lėktuvų čia sudaužyti ... nieko naujo. „Concorde“ gali būti gerai, tačiau tam reikia daug žinių. Degalus turite perduoti visą laiką. Tai vienintelis būdas stabiliai skristi.

Gh0stRider203

Concord flyght problemos

Neskaitytas įrašas by Gh0stRider203 »

Taip, jie sugedo, nes jie yra "Airbus"! LOL, prisiekiu, kad aš jau mačiau daugiau pranešimų apie problemas, susijusias su "airbus" orlaiviais, nei "Boeing" :)

Kazbadas

Concord flyght problemos

Neskaitytas įrašas by Kazbadas »

Dude !!!! Ar žinote, kaip veikia kuro perdavimo sistema? Aš pabandžiau pamėgdžioti. Yra daug ką apžiūrėti ir pašmaikštauti ... ar yra skaitymo medžiagos?

DRCW

Concord flyght problemos

Neskaitytas įrašas by DRCW »

Konkordas yra skirtingas žvėris kartu, kaip ir bet koks supergarsinio skrydžio vaizdavimas. Turi būti apskaičiuotas svorio centras. Taip pat reikia atsižvelgti į aukštį, nes dideliu greičiu orlaivio oda įkaista. Apskaičiuokite keleivį ir bagažą, kad sutelktumėte sunkumą. Perskaitykite procedūras internete. Sužinokite apie orlaivį. Orlaivyje yra garso įkandimo klaida, kuri sunkiai kenkia ausims iškraipytos muzikos pavidalu. Kūrėjas per klaidą įdėjo šį failą į orlaivio garso aplanką. Norėdami atsikratyti jo, atidarykite garso aplanką ir eikite per garso pavyzdžius, kol rasite tą blogą muzikos takelį, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir ištrinkite, viskas gerai.

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “