Posky Boeing 777-200 balta, be keblumų, nieko nėra

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
jangor

Neskaitytas įrašas by jangor »

Sveiki, aš atsisiųjau "Posky B777-200" iš "Rikooo" ir parsiųsta jį kartu su gabaritinio efekto atkūrimo įrankiu. Aš įdiegiau juos abu, ir aš turiu keturias lėktuves, sėdi mano lėktuvo aplanke. Tačiau, kai juos atidarau, jie yra baltos spalvos, be liverijų, jokių featrų, be jokių detalių, be kabinos, nieko. Tiesiog baltas apvalkalas.

Aš atsisiunčiau ir įdiegiau keletą kitų „B777“ iš „Rikooo“ ir iš kitų nemokamų programų svetainių, tačiau ji visada yra ta pati. Aš beveik galėčiau pasakyti savo FSX yra šešiabriaunis prieš B777. Panašiai, beje, nutiko ir su De Haviland Dash 8-400. Taip pat siunčiu baltojo lėktuvo ekrano kopiją.

Kaip išspręsti šią problemą, kai mano nervai?

Parky-Joe

Neskaitytas įrašas by Parky-Joe »

Eikite į nustatymus, tada tinkinkite, tada nuimkite langelį „Peržiūrėti„ DirectX 10 ““, ir visi jūsų vaisiai turėtų būti. Turėjau tą pačią problemą aš ir tik sugalvojau, kaip ją išspręsti per kelias savaites trunkančias bandymo ir klaidų procedūras. Tikiuosi, kad jis tinka jums. [Žemėlapio tipas = HYBRID mastelio keitimas = 2] [/ map]

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “