AFG Pilatus PC 12

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
sruble

AFG Pilatus PC 12

Neskaitytas įrašas by sruble »

Ar yra planų sukurti AFG Pilatus PC 12 FSX/ SE? Radau keletą, bet negaliu juos įdiegti FSX/ SE.

DRCW

AFG Pilatus PC 12

Neskaitytas įrašas by DRCW »

Ar turite pakuotę FSX? Ar „Steam“? simivation.com turi šį modelį ir aš jį įdiegiau FSX be jokių problemų, čia yra vienas iš skraidomojo modeliavimo
https://flyawaysimulation.com/downloads ... tus-pc-12/

Kartais šie atsisiuntimai pridėtų papildomą aplanką, kuris sukels FSX Lėktuvų aplankas neteisingai perskaityti failą. Norėdami to išvengti, patikrinkite, ar jame yra tik vienas aplankas su orlaivio pavadinimu. Atidarę aplanką, jis turėtų tiesiogiai parodyti modelį, skydelį, CFG ir tt. Jei turite atidaryti du aplankus, kad gautumėte šią informaciją, FSX neperskaito failo. Tikiuosi, kad tai jums paaiškina.

Atsisiųsdami failą, o ne įdėję failą FSX Lėktuvų aplankas .. Ištraukite jį į savo darbalaukį. Pasirodys trys aplankai. Jie yra:
PC-12X
„flyawaysim“ ... dok. failas
Eikite į "Fly Away" nuoroda failą.
Ištrinkite visus, išskyrus "PC-12X" aplanką
Atidarykite aplanką PC-12X ir pasirodo kitas aplankas: AFGPC12X. Tai yra aplankas, kurį norite kopijuoti į savo FSX / simobjects / lėktuvų aplankas. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite aplanką AFGPC12X ir pasirinkite kopijuoti, tada įklijuokite tą aplanką į lėktuvų aplanką FSX... Turi būti gerai!

sruble

AFG Pilatus PC 12

Thank you , I have Steam Edition. I tried both flyaway,& simviation. couldn't get either one to work . I'll try your advice. wish me luck.

sruble

AFG Pilatus PC 12

Ačiū . Tai buvo ta stebuklinga kulka, kurios aš ieškojau ..... Dirbo puikiai. Ačiū :)

DRCW

AFG Pilatus PC 12

Neskaitytas įrašas by DRCW »

Mano malonumas!

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “