Įrašyta peizažas į FSX

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
Duffis tavern
Dažniausiai naudojamas treniruoklis: FSX
Iš kur: Gruzija

Įrašyta peizažas į FSX

Neskaitytas įrašas by Duffis tavern »

FSX Auksas, dėžutė
Atnaujinęs į „Windows 8.1“, galų gale galėjau įkelti MSFS X. Vis dėlto man sunku įkelti add-on peizažo failai. Kai aš bėgau FSX „Windows XP“, aš neturėjau realių problemų įkeliant ir naudojant add-on scenery files. But after loading in windows 8.1 things don't seem to work as well, for example, Tyler Newport's "Fly Delta Jets" sign on the TOC hanger in ATL. I loaded it the same way as before but it doesn't appear. Are there changes to how things are done if FSX is in 8.1? Does the "Boxed, Gold Edition" require the service paks 1 & 2? Any help appreciated.

Gh0stRider203

Įrašyta peizažas į FSX

Neskaitytas įrašas by Gh0stRider203 »

FSX „Gold Edition“ yra FSX „Deluxe“, „PLUS the Acceleration“ Add-on Paketas. Jūs negalite turėti pagreičio add-on paketu, nebent jau turite įdiegtus pakeitimų paketus.

Viskas vyksta toje pačioje vietoje, kur visada veikia, nesvarbu, kokia yra jūsų operacinė sistema.

Duffis tavern
Dažniausiai naudojamas treniruoklis: FSX
Iš kur: Gruzija

Įrašyta peizažas į FSX

Neskaitytas įrašas by Duffis tavern »

Thank you very much. Good to know I don’t need SP 1&2.

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “