Kanarų salos 1 dalis ir 2 dalis

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
Sambrook

Neskaitytas įrašas by Sambrook »

Sveiki,

Bandoma įdiegti temos dekoracijas ir, kiek aš galiu pasakyti, sekiau instrukcijas, bet FSX nerodo kraštovaizdžio. Vienintelis dalykas, kurį nepadariau, yra skaityti skaitytus failus. Jie yra ispanų kalba. Galiu susidoroti su vokiečių kalba, bet manęs praranda ispanai, išskyrus ke pasa. Bet kokia pagalba būtų labai vertinama.

Iš anksto didelis ačiū.

Sam Sambrook

ninkolis

Neskaitytas įrašas by ninkolis »

Aš rekomenduoju jums pabandyti aplankyti šią vietą Ispanijoje, esančioje Kanarų saloje. Tai vadinama „Gran Canaria“ ir tai yra privalomas vizitas Ispanijoje. Aš ir mano draugai užsakėme skrydį į Ispaniją ir nepanaudojome jokių minučių aplankyti šią salą. .Jūs turite tai patikrinti patys. Skaitykite čia daugiau čia https://www.canaryislandsinfo.co.uk/ten ... ristianos/. daugiau informacijos apie vietą.

Lingwell18

Neskaitytas įrašas by Lingwell18 »

Sveiki Sam.

Jūs neturėtumėte daryti nieko, išskyrus sekti instrukcijas ekrane. Pabandykite iš naujo įdiegti. Ar pažymėjote „corect“ langelius sąrankoje? Ar jūs pažymėjote FSX arba galbūt FSX vietoj garo? Tai padaryti buvo nesunku. Tikrai man nieko nereikėjo skaityti ispaniškai! daug juoko. Pabandykite iš naujo įdiegti ir atsargiai vykdykite instrukcijas.

Sėkmės.

thaman22

Neskaitytas įrašas by thaman22 »

„tienes que mirar siempre las carpetas“, „biblioteka“ FSX Las carpetas que tenga dekoracijos ir faktūra que tiene que estar dentro de canary part1 y canary 2 dalis
bet FSX ne te las recoce en el simulador

thaman22

Neskaitytas įrašas by thaman22 »

jūs visada turite pažvelgti į aplankus ir įdiegti FSX bibliotekos aplankus, kuriuose yra kraštovaizdžio ir tekstūros, kurie turi būti Kanarų part1 ir Kanarų dalies 2 viduje
tačiau FSX neatpažįsta jūsų simuliatoriuje

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “