„Windows 10“ ir didžiulės laisvosios erdvės naudojimas

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
StonewallUSMC

„Windows 10“ ir didžiulės laisvosios erdvės naudojimas

Neskaitytas įrašas by StonewallUSMC »

Viena iš pagrindinių su FSX,FSXA yra RAM ir laisvos vietos kiekis, kurį jis gali užimti. Norint, kad programa tinkamai veiktų, yra keli dalykai, kuriuos galite padaryti, kad programa gerai funkcionuotų. Pirmiausia eikite į valdymo pultą ir pasirodydami pažymėkite, ar nėra atlikimo. Tada eikite į avinų meniu ir nustatykite 5000, kad būtų pradėtas. „Windows“ naudoja tai, ką čia nustatėte, kaip papildomą atmintį. Kitas būdas yra naudoti didelės talpos USB atmintį ir ją nustatyti „teadyboost“. Išnaudokite ją ir nenaudokite jos jokiai saugyklai. Pervardykite jį „Virtual Ram“. Kitas žingsnis yra vienas didžiausių laisvos vietos, kurią galite gauti, galimybių. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite savo „C“ diską ir eikite į išplėstinį, slinkite, norėdami suspausti failus ir poaplankius, pažymėkite žymę „Gerai“ ir tt, ir viskas bus sugalvota, jei sakoma kas kita, nei „eiti“ arba „atsisakyti“ spustelėkite „ignoruoti“. Tai išeis per tai, kas suteiks jums dar 4–5 koncertus. Aš asmeniškai darau savo Fsx failą pirmiausia tada mano 86x, tada mano „Windows“ failus į abu 86, kai sakau „Windows“ turiu omenyje pagrindinį „Windows“ failą, tada atgal į angą, kur rodoma visų „C“ sudėtis. Dabar, kai jį suglaudinsite, gausite pranešimą, pavyzdžiui, vieną dieną, jis perskaitys visus failus, tada susikondensuos, taigi nesuklysite, tai greitai praeis. Čia yra daugiau nei 4 milijonai failų ir aplankų ir tai užtruko apie 30 minučių, priešingai nei buvo įspėtas. Kitas pasirinkimas yra prieš pradedant fsx FSXPereikite prie paieškos tipo% temp% ir ištrinkite visus. Failai, kurie nebus ištrinti, nesijaudinkite. Kai tai padarysite, atsiminkite, kai imsitės bet kokio nustatymo, tada nuimkite įrankių juostą nuo ekrano ir visada užveskite pelę nuo ekrano, tai sukels trūkumų. Jei pastebėsite bet kokius sparčiuosius klavišus, nebus laisvos vietos ir jie gali sulėtėti. Pradinis meniu yra ten, kur norite visko. Jei orlaivių nerodo, tai paprastai yra vienas iš dviejų dalykų fsx, tai yra p3 arba netinkamo failo. Visi klausimai paliekami čia arba rašykite man. Aš turiu šimtą būdų, kaip pasigaminti Fsx tobulas, tam reikia laiko. Kai atvyks „FS2020“, aš vis tiek būsiu supažindintas su tuo, nes tai buvo puiki mokymosi priemonė, o kas nori mesti daugiau nei 12 metų darbo? Aš galvoju, kad paaukosiu tai veteranų ligoninei. Semper Fidelis, laimingų Naujųjų metų, pasimatysime Laiko aikštėje.

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “