Problemos dėl 727-200 154 hepatitų pakuotės

Jų yra tūkstančiai add-ons internete klasika FSX ir Prepar3D nuo v1 iki v3. Pakilkite iš bet kurios pasaulio vietos, skraidydami garsiausiais pasaulio orlaiviais į bet kurią iš 24,000 XNUMX vietų.
william11

Problemos dėl 727-200 154 hepatitų pakuotės

Neskaitytas įrašas by william11 »

„Strobe“ žibintai neveikia, o vienas iš nusileidimo žiburių pradeda mirksėti įjungus stroboskopą : Kvailas:
Negaliu rankiniu būdu sureguliuoti COMM ar NAV dažnių, nesvarbu, ar naudoju pelės paspaudimą ar pelės ratą, neveikia VC ar 2D radijo skydelyje
Nosies ratas sukasi tik viena kryptimi, plokštuma pati sukasi gerai, tačiau ratas sukasi tik viena kryptimi.

Taip pat, jei noriu atlikti nusileidimą ILS, ar pirmiausia turėčiau įjungti AP režimo jungiklį NAV / LOC, kad sugautų LOC, o paskui jį pasukti į automatinę g / s padėtį, kad sugautų slidumą? taip pat, jei aš įvedžiu GPS kaip navigacijos šaltinį ir įdedu AP režimo jungiklį į nav / loc, jis neseka GPS maršruto, bet kai įdedu į automatinius g / s, jis pradeda sekti maršrutą, bet tada aš negaliu valdyti vertikalus greitis iš autopiloto valdiklių, aš turiu rankiniu būdu traukti / stumti jungą arba naudoti apdailą, kad jis galėtų lipti / nusileisti.

Kuo skiriasi auto g / s nuo man g / s?

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator X“ (FSX) + „Steam Edition“ ir Prepar3D iki v3 “