dėžutės adapteris

„Microsoft Flight Simulator 2004“ (FS2004) yra „Microsoft Games“ studijos sukurtas vaizdo žaidimas, išleistas 2003 m. Kompiuteryje. Visame pasaulyje žmonės vis dar žaidžia „FS2004“ vėliau.
ferdiwi
Dažniausiai naudojamas treniruoklis: FSX
Iš kur: kenitra

dėžutės adapteris

Neskaitytas įrašas by ferdiwi »

Sveiki, ar yra bet koks adapteris keisti joestick iš 15 bitų į USB adapterį.

Vartotojo avataras
rikoooo
Administratorius visame pasaulyje
Iš kur: ŠVEICARIJA
Kontaktai:

dėžutės adapteris

Neskaitytas įrašas by rikoooo »

Sveiki,

Manau, kad tai turėtų veikti jums https://www.amazon.com/GamePort-Converter-Adapter-Joysticks-Controller-Steering/dp/B00FDOBVZG

laimingas skrydis
Bon vols - laimingi skrydžiai

Erikas - Administratorius

Vartotojo avataras
rikoooo
Administratorius visame pasaulyje
Iš kur: ŠVEICARIJA
Kontaktai:

dėžutės adapteris

Neskaitytas įrašas by rikoooo »

Mano klaida, atrodo, kad nėra adapterio, suderinamo su „Microsoft SideWinder“, tai turi būti ypač vairasvirtė

laimingas skrydis
Bon vols - laimingi skrydžiai

Erikas - Administratorius

Gh0stRider203

dėžutės adapteris

Neskaitytas įrašas by Gh0stRider203 »

(Turėjo redaguoti, nes tai nepatinka „ebay“ nuorodoms ...)

Iš to, ką aš perskaičiau apie šią temą, kiek tai skaudina mane .... galite baigti pirkti visiškai naują lazdą :(

Personally, I would recommend the Saitek X45. While it IS an older model Stick & throttle, I've been using it for many years and I absolutely love it. GRANTED, most of My flying is done in jumbos, I've found it's great for just about any type of aircraft. You've got plenty of buttons you can program and several HAT switches (allowing for even less keyboard use). - 1st link

Pigiausia, ką radau „Amazon“, buvo 89.99 USD + 7.49 USD siuntimas. „Ebay“ buvo LOT mažiau - 24.99 USD, + 10 USD pristatymas, tačiau jis nebus įtrauktas į sąrašą ilgesnį laiką. Šis vis dėlto yra tik lazdelė ir droselis. Nėra vadovo, nėra disko. - „Ebay“ prekė 322399578359

I DID rasti vieną, kuri buvo šiek tiek daugiau ne $ 55 eBay, kad turi viską. Droselis, klijuoti, rankiniai (kurių aš niekada negaunau) ir CD. („3rd“ nuoroda) ir nemokamas pristatymas. :)- Ebay punktas 222389050446

Tikiuosi, kad tai yra naudinga, ir aš atsiprašau, kad einate per šį! :(

https://www.amazon.com/gp/offer-listing ... ition=used

Atsakyti

Grįžti į „Flight Simulator 2004“