Laimingas zuikis

Mes skatiname naujus narius prisistatyti čia. Gauk pažinti vienas kitą ir dalintis savo interesus.
Senasis Jonas

Laimingas zuikis

Neskaitytas įrašas by Senasis Jonas »

Sveiki visi
Kaip rodo mano vartotojo vardas, esu per 60. Mano tikroji skraidymo patirtis ilgą laiką buvo burunduke ir „Vickers Varsity“. Aš pradėjau skrydį imituodamas kai kuriuos 16 metus prieš FS šimto metų sukaktį ir kompiuterį iš kompiuterių pasaulio. Bėgant metams aš išleidau likimą programinei ir techninei įrangai, amžinai siekdamas realybės. Dabar turiu „Chillblast“ vidutinės klasės kompiuterio viršų. Oculus VR ir orbx dekoracijos. Mano kompiuteris buvo nupirktas liepos 2017 ir pateiktas kartu su „Windows 10“. Aš tada įdėti FSX Steam in. Visa tai buvo vykdoma skrendant vienu konkrečiu orlaiviu. „Douglas DC3“. Tiesiog „Skrydžio legendos apie skraidymą“ yra beveik tobulas, nes aš gyvenu Licolnšyre netoli nuo RAF Coningsby ir Britanijos memorialaus skrydžio bei Dakotos ZA947. Aš taip pat esu nuolatinis Duxfordo lankytojas tiek realiame, tiek simuliaciniame pasaulyje. Yra puiki nemokama programa, turinti galimybę parodyti orlaides, kad galėčiau skristi šalia skraidančios tvirtovės „Sally B“. Viskas gerai mano pasaulyje, bet čia ateina didelis sprogimas. FSX „Steam“ nusprendė, kad su „Windows 10“ jis nebus gražus. Taigi aš turėjau įkandinėti kulką ir pereiti į P3D V4. Čia ateina žemesnės skraidančios legendos apie DC3 P3D. Taip pat nebus nemokama programa „Duxford“. Taigi rasti savo C47 yra absoliuti dievobaimė. Jis yra tobulas, aš turėčiau žinoti, kaip aš buvau laive tikra Dakota. Gerai, kad nėra kvapo. Bet taip arti realybės, kokią gali gauti sim. Vienintelė kritika, be jokių niurzgėjimų, yra jungiklių, degalų siurblių ir skambučių garsas ar jo nebuvimas. Aš skraidau desantininku ir būčiau norėjęs, kad jis būtų RAF spalvomis. Kitais metais realiame pasaulyje „Daks“ virš Normandijos nuleis parašiutininkus Normandijos nusileidimo vietose. Aš, žinoma, skraidau sim versiją. Taip pat tikiuosi sulaukti kelionės į Dakotą. Bet dar kartą ačiū už šią fantastišką Dakotą, už kurią aš mielai sumokėjau.

John Caselton (senasis Jonas)

Vartotojo avataras
rikoooo
Administratorius visame pasaulyje
Iš kur: ŠVEICARIJA
Kontaktai:

Laimingas zuikis

Neskaitytas įrašas by rikoooo »

Labas Džonas

Dėkojame už gražų įvadą. Džiaugiamės, kad C47 galite skristi be jokių problemų. Sveiki atvykę į forumą.

Laimingi iškrovimai
Bon vols - laimingi skrydžiai

Erikas - Administratorius

Atsakyti

Grįžti į „Sveiki atvykę nauji nariai“