"Boeing 717

Turėti tam tikrą savo atsiliepimus ir prisidėti pasidalinti?
Nesidrovėkite ir lašas mums dėmesį. Mes norime išgirsti iš jūsų ir stengiamės padaryti mūsų puslapį labiau ir labiau patogi mūsų svečiams ir nariams, pvz.
PADA52

"Boeing 717

Neskaitytas įrašas by PADA52 »

Ką tik atsisiuntėte savo 717, labai gražų lėktuvą, kuriuo skraidote, ar galite nurodyti svorio centrą?

„308cpe“

"Boeing 717

Neskaitytas įrašas by „308cpe“ »

Tai nėra lengva ir jūs galite tai padaryti patys. Eikite į orlaivio bylą ir pažiūrėkite, kur jie turi keleivius
pakrautas. Pagrindiniame salone pamatysite daugybę numerių. tarkim, galinėje dalyje jie turi 11,000 XNUMX svarų svorio.
Tiesiog pakeiskite tą skaičių sakydami 5000, ir tai nukels cg toliau į priekį, kad subalansuotų lėktuvą. Arba eikite į lėktuvo failą, kai paspausite alt. Slinkite į Kuras ir naudingoji apkrova. Ten bus tie patys numeriai. Visada išimkite uodegą į priekį, nes nenorite skristi sunkiu orlaiviu uodega. Be to, jei skrendu tik apie 200 mylių, iš centrinio bako išnešiu šiek tiek degalų, pavyzdžiui, 70.0. Išimkite degalus tik iš centrinio bako. Praneškite mums, kaip jūs tai padarėte. Medžiok, tipuok, keisk musę.

PADA52

"Boeing 717

jei teisingai supratau, pasirinkęs lėktuvą FSX Aš turiu pakeisti keleivius ir pakrauti krovinį, ir aš tai padariau, tačiau tai labai nesikeičia. GOG yra iki lėktuvo priekio. Manau, kad norėdami išspręsti šią problemą, turite įvesti CFF failą ir aš nesu pakankamai ekspertas, kad tai padaryčiau.

„308cpe“

"Boeing 717

Pasakyk man, kokį 717 turi, kad galėčiau į tai pasižiūrėti. Įsitikinkite, kad esate kategorijoje svoris ir pusiausvyra. Jei priaugai svorio
iš svorio ir pusiausvyros turite atsikratyti ir bendro svorio. Aš turiu omenyje, kad jūs koreguojate bendrąjį svorį, kitaip jis yra
įpratęs nesuvokti, kaip ji skraido.

„308cpe“

"Boeing 717

Jei tai tas pats iš Rikooo wow !! Žvelgdamas į sėdimąją vietą. Žinote, kartais stebiuosi, kur kai kurie iš šių
programuotojai gauna savo informaciją iš. Šis vaikinas kol kas nepatenka į kontekstą ir negaliu juo patikėti. Priekyje sėdinčių 500sin, o nuo 5 iki 7000
sėdėjimui gale. Pagal tai, kai lėktuvas palieka žemę, jis turėtų pradėti slidinėti ant uodegos ant žemės. Dėl
apie 25 metus aš sukūriau ir skridau 1/4 masto RC lėktuvus. CG turėjo būti už pinigus, priešingu atveju, patekę į orą, praradote apie 2–5 tūkstančius dolerių. Kitas dalykas, kuriuo skundžiuosi, yra stabdžiai. Pamatysite stabdžius = 00056 arba 1.0. net esant atvirkščiai traukai, jūs niekada nesustabdysite lėktuvo tūpimo esant 140–150 MPH. 717 turi būti mažiausiai 1.70. Jūs taip pat turite tikėtis maksimalaus svorio.

t

PADA52

"Boeing 717

Iš „Rikooo“ atsisiųstas „Boeing 717 200“: https://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/748.

Atsakyti

Grįžti į „Pasiūlymų laukelį“