Jauns CL215 darbs nav pilnīgi

Lockheed Martin piedāvā mums Prepar3D v4 un v5 tagad ir nomainīti 64 bitu sistēmām un saderīgi ar VR. Prepar3D iesaistot lietotājus iesaistošās apmācībās, izmantojot reālistisku vidi. Ideāli piemērots komerciālām, akadēmiskām, profesionālām vai militārām mācībām.
Dragnhorn
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 16. gada 2016. oktobris 06:17

Nelasīta ziņa by Dragnhorn »

Hi all,
I love this aircraft and just found it here at Rikoooo. It looks, sounds, flies great but I can't get the flaps, gear to work. All other control surfaces are ok. I've checked the Controller options and have Gear set to G. This work for all other aircraft except the CL215. Anyone else experience this, or have a fix?

Paldies

bobjors
Rakstu skaits: 4
Pievienojies: 10. gada 2018. aprīlis, 05:13

Nelasīta ziņa by bobjors »

Man ir CL215 P3Dv4.2 bez jebkādām problēmām. nezināt, ko teikt, izņemot, iespējams, to pilnībā atinstalējiet, atkārtoti lejupielādējiet jaunu kopiju un atkārtoti instalējiet.
Labu veiksmi, tā ir lidmašīna gre4at.

kniksis

Dragnhorn
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 16. gada 2016. oktobris 06:17

Nelasīta ziņa by Dragnhorn »

Paldies Bob, ir labi zināt, ka tas darbojas labi. Nezināt, kāpēc atloki un rīki nedarbojas. Kad es to pirmo reizi ielādēju, zobrati bija uz leju. Paņēma nost, bet nespēja tos pacelt. Ja es pārslēdzos uz citu gaisa kuģi un paceļu pārnesumu, es varu atgriezties pie CL215, un arī tā pārnesums ir pacelts. Bet, protams, tagad es nevaru viņus pazemināt. Es jau esmu atinstalējis un pārinstalējis, bet mēģināšu vēlreiz!

bobjors
Rakstu skaits: 4
Pievienojies: 10. gada 2018. aprīlis, 05:13

Nelasīta ziņa by bobjors »

No forumiem, kas lasījuši diskusijas, ir daudz komentāru par failiem, kas nedarbojas no rikoooo.
I downloaded from another site. Perhaps if you still have trouble, try an alternative download.

Priekā

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 515
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Sveiki,

Rikoooo faili ir tieši tādi paši kā no citām vietnēm, un vienīgā atšķirība ir tāda, ka automātiskais uzstādītājs automātiski pārvieto failus pareizajās mapēs, tas ir. Nav nepieciešams lejupielādēt citur.

Freeware nav perfekta, un ir normāli, ka ir daži jautājumi, lai gan lielākā daļa problēmu ir paskaidrots Readme.txt vai rokasgrāmatā, ko lielākā daļa cilvēku neuztraucas lasīt, šeit ir reāla problēma.

Priecīgas lidojumi
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

Atbildēt

Atgriezties "Prepar3D v4 un v5 (64 biti) ”