737 classic lejupielāde un instalēšana

Lockheed Martin piedāvā mums Prepar3D v4 un v5 tagad ir nomainīti 64 bitu sistēmām un saderīgi ar VR. Prepar3D iesaistot lietotājus iesaistošās apmācībās, izmantojot reālistisku vidi. Ideāli piemērots komerciālām, akadēmiskām, profesionālām vai militārām mācībām.
Jopidioāts
Rakstu skaits: 5
Pievienojies: 17. janvāris 2017, 23:02

Nelasīta ziņa by Jopidioāts »

Pēc lejupielādes un instalēšanas radiostack trūkst. (tikai melnā kaste). Es pārbaudīju forumu un izmēģināju ieteikumus, kā arī koriģējošo mazo programmu, kas tika pieminēta, bet vēl bez rezultātiem. Es arī atkal lejupielādēju un atkārtoti instalēju, bet ne luck. Lidmašīna darbojas labi, bet ne radio.
Vai nav iespējams labot lejupielādi, lai tā darbotos pēc instalēšanas?
Par to ziņoja agrāk, bet nesaņēma atbildi / reakciju.

Ceru, ka to saņemsiet tagad.

Ar cieņu, Eef.

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 514
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Hi Eef,

Paldies par jūsu ziņu,

Es esmu atjauninājis šo paketi, lūdzu, lejupielādējiet tās jaunāko versiju add-on, or if you wanna make the correction of the radio by yourself simply remove the file 737-400.dll from the folder "Panel" of the Boeing 737 classic, the radio shack will show up again.

laimīgs lidojums
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

Wayela
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 05. gada 2018. decembrī plkst. 05:52

737 classic - avarē P3Dv4

Nelasīta ziņa by Wayela »

Sveiki, Rikoo,
Pirmkārt, milzīgs paldies jums, puiši, par smago darbu un satriecošajām paketēm, kuras jums ir vajadzīgas P3Dv4. No lielā lēciena es FSX uz P3D pagājušā gada beigās, un jūs, puiši, esat milzīgi izmantojuši jauno FS.
Es laimīgi lejupielādēju jūsu paketi - Boeing 737 Classic Multi Livery Pack FSX & P3D - un sākumā viss labi darbojās bez problēmām. Tomēr pēdējo nedēļu laikā, katru reizi, kamēr atrodaties P3D, Es ielādēju kādu no B737s Classic, P3Dv4 vienkārši pilnībā aizveras, apmēram 10 sekundes pēc tam, kad lidmašīna ir iekrauta un parādīta ekrānā ............... Kamēr es joprojām esmu lejupielādējis citu gaisa kuģu un ORBX sauszemes dekorācijas, man nav saprast, kas ir mainījies. Es atkārtoti lejupielādēju jūsu atjaunināto paketes versiju ............., bet joprojām ir problēma ar visiem 737 gaisa kuģiem.

Vai ir kādi ieteikumi, kas varētu man palīdzēt? Atvainojiet par ilgstošo jautājumu ....... :-)

Sirsnīga rgds
Wayne

Wayela
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 05. gada 2018. decembrī plkst. 05:52

737 classic - avarē P3Dv4

Nelasīta ziņa by Wayela »

Sveiki, Rikoo,
Pirmkārt, milzīgs paldies jums, puiši, par smago darbu un satriecošajām paketēm, kuras jums ir vajadzīgas P3Dv4. No lielā lēciena es FSX uz P3D pagājušā gada beigās, un jūs, puiši, esat milzīgi izmantojuši jauno FS.
Es laimīgi lejupielādēju jūsu paketi - Boeing 737 Classic Multi Livery Pack FSX & P3D - un sākumā viss labi darbojās bez problēmām. Tomēr pēdējo nedēļu laikā, katru reizi, kamēr atrodaties P3D, Es ielādēju kādu no B737s Classic, P3Dv4 vienkārši pilnībā aizveras, apmēram 10 sekundes pēc tam, kad lidmašīna ir iekrauta un parādīta ekrānā ............... Kamēr es joprojām esmu lejupielādējis citu gaisa kuģu un ORBX sauszemes dekorācijas, man nav saprast, kas ir mainījies. Es atkārtoti lejupielādēju jūsu atjaunināto paketes versiju ............., bet joprojām ir problēma ar visiem 737 gaisa kuģiem.

Vai ir kādi ieteikumi, kas varētu man palīdzēt? Atvainojiet par ilgstošo jautājumu ....... :-)

Sirsnīga rgds
Wayne

Atbildēt

Atgriezties "Prepar3D v4 un v5 (64 biti) ”