B52 savienojuma problēma

Lockheed Martin piedāvā mums Prepar3D v4 un v5 tagad ir nomainīti 64 bitu sistēmām un saderīgi ar VR. Prepar3D iesaistot lietotājus iesaistošās apmācībās, izmantojot reālistisku vidi. Ideāli piemērots komerciālām, akadēmiskām, profesionālām vai militārām mācībām.
coull
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 19. gada 2018. septembris, 09:44

B52 savienojuma problēma

Nelasīta ziņa by coull »

Hi all.Marcus here.Just domāju, ja kāds ir bijis problēmas ar Boeing B-52H CONECT paketi FSX & P3D.Tas parāda šeit saderīgu prepar3d v4, bet raktuvēs pēc instalēšanas tā neizrādīja nekādus attēlus izvēles failā un crashed, kad es mēģināju ielādēt to.

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 514
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

B52 savienojuma problēma

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Hi Marcus,

Interesanti, ko jūs teicāt, esmu pārbaudījis šo failu un pārliecināts, ka tas nav saderīgs ar Prepar3D v4, tomēr atjauninājuma autors (David Robles) izliekas, ka tas tika atjaunināts FSX NATIVE ar MCX programmatūru, bet tā nav galīga. Modeļi joprojām ir FS2004. Tātad, tagad es varu apgalvot, ka tas ir saderīgs ar FSX un P3D līdz VERSION 3 (ne 4). Esmu atjauninājis lapu, lai atspoguļotu patiesību.

Paldies, ka uzdodat šo jautājumu man.
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

coull
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 19. gada 2018. septembris, 09:44

B52 savienojuma problēma

Nelasīta ziņa by coull »

Cheers Erik.Yeah.Var būt grūti reizēm, kamēr jūs dzirdat no kāda, kas uzskata, ka tā nedarbojas. Es jums paziņos, kad es saskatušu dažus citus.

Atbildēt

Atgriezties "Prepar3D v4 un v5 (64 biti) ”