A320 ģimenes ieslēgšanas slēdzis

Lockheed Martin piedāvā mums Prepar3D v4 un v5 tagad ir nomainīti 64 bitu sistēmām un saderīgi ar VR. Prepar3D iesaistot lietotājus iesaistošās apmācībās, izmantojot reālistisku vidi. Ideāli piemērots komerciālām, akadēmiskām, profesionālām vai militārām mācībām.
3201907
Rakstu skaits: 5
Pievienojies: 30. gada 2018. maijs, 02:16

Nelasīta ziņa by 3201907 »

Sveiki!

Esmu izmantojis A320 ģimenes lejupielādi FSX pagātnē, aptuveni divus gadus bez problēmām.

Es nesen esmu atjaunināts uz P3D v4.3 and while the planes load, the "ignition switch" will not turn whatsoever. So, I cannot start the engines.

Jebkura informācija par to vai palīdzība?

PALDIES!

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 514
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Hello,

Es tikko izdarīju testu, un viss darbojās labi, tomēr virtuālā pilota kabīnes vietā es izmantoju aizdedzes slēdzi no 2D paneļa, mēģinu tāpat kā es, un jūsu problēma ir jāatrisina. CTRL + E arī izdarīs triku

laimīgs lidojums
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

3201907
Rakstu skaits: 5
Pievienojies: 30. gada 2018. maijs, 02:16

Nelasīta ziņa by 3201907 »

Eriks

Es to mēģināšu šovakar vai rīt. Es nekad nedomāju par 2D paneļa izmantošanu; Aizmirsu haha

I did "map" the switch with a simple click of the 'I' key on the keyboard for Master Ignition Switch (On) but there isn't an option to map a key to turn it off. However, I could care less if It switches to "off" anyway.

Pēdējā lieta - par A320 saimi, bet ne par slēdzi FSX kameras varēja tuvināt ar atstarpes taustiņu un peles riteni. Tagad to atļauj tikai vairāki kameras skati P3D v4.3 Atkal tas nepadara neko nelietojamu, bet, piemēram, FSX Man bija iespēja pārvietot spārnu kameras (ārpusi) gan ar peles tuvinājumu, gan ar vadības / Shift / Enter taustiņiem. Vai kāds to ignorē? Skatīt pievienoto attēlu. Iekšā FSX Es varēju izmantot peles ritenīti, lai tālinātu, un pēc tam ar vadības / Shift / Enter taustiņiem pārvietot kameru uz motoru. Būtībā es pats izveidoju kameras skatus un tikai pēc tam saglabāju lidojumu, lai kameras netiktu atiestatītas.

Paldies par palīdzību ar slēdzi! :)
Gregs

Atbildēt

Atgriezties "Prepar3D v4 un v5 (64 biti) ”