instalējot Hawaii Photoreal Vol 1 + Vol 2 + Vol 3 FSX & P3D

Lockheed Martin piedāvā mums Prepar3D v4 un v5 tagad ir nomainīti 64 bitu sistēmām un saderīgi ar VR. Prepar3D iesaistot lietotājus iesaistošās apmācībās, izmantojot reālistisku vidi. Ideāli piemērots komerciālām, akadēmiskām, profesionālām vai militārām mācībām.
axegau
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 19. marts 2018, 17:32

Nelasīta ziņa by axegau »

Palīdzības pieprasījums, instalējot Hawaii Photoreal Vol 1 + Vol 2 + Vol 3 FSX & P3D

Vispirms es vēlētos pateikties RIKOOO un visiem izstrādātājiem par daudzajiem interesantajiem Add Ons lidojuma simulatoriem P3Dv4.
Pēc tam, kad jau bija izmantotas dažas lidmašīnas, es šoreiz gribēju lejupielādēt Hawaii Photoreal ainavu. Bet es nesaņēmu uz instalāciju!

After downloading the file with "Jumbo" and many hours, I noticed that the zip file with 5,77 GB (6.200.281.837 Bytes) could not be unpacked

→ "File extraction failed. The archive may be damaged, unreadable, or in an incompatible format".
(Disk0001.tiz .... Disk0008.tiz, Hawaii_photoreal_vol_1 _ + _ vol_2 _ + _ vol_3.exe)

Es atkārtoju lejupielādi - ar tādu pašu negatīvo panākumu!

Es nezinu, ko es darīju nepareizi, un lūdzu palīdzību un atvainošanos par slikto angļu valodu!

Laipni lūdzam Axel

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 514
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Hi Alex,

Šodien esmu lejupielādējis dekorācijas, un es to varēju bez problēmām izkopēt un instalēt. Es domāju, ka jums vajadzētu mēģināt no Windows operētājsistēmas izarhivēt arhīvu ar parasto unipipping sistēmu vai mēģināt veikt remontu, ja jūs izmantojat WinRar vai citu programmatūru.

Paldies un laimīgi nolaišanās
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

axegau
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 19. marts 2018, 17:32

Nelasīta ziņa by axegau »

Sveiki, Erik,

Liels paldies par labu padomu! Tā bija mana kļūda; Es izmantoju arhivēšanas programmu (NCH Expresszip), kas acīmredzot nevarēja izspiest šo lielo arhīvu. Ar WinRAR tā strādāja labi.
Arī instalēšana P3D v4 strādāja - brīnišķīgi !!!
Paldies vēlreiz un daudz vairāk panākumu!

Laipni lūdzam Axel

Atbildēt

Atgriezties "Prepar3D v4 un v5 (64 biti) ”