Bombardier CRJ ir instalēts, bet ne parādās sadaļā 3d v4.5

Lockheed Martin piedāvā mums Prepar3D v4 un v5 tagad ir nomainīti 64 bitu sistēmām un saderīgi ar VR. Prepar3D iesaistot lietotājus iesaistošās apmācībās, izmantojot reālistisku vidi. Ideāli piemērots komerciālām, akadēmiskām, profesionālām vai militārām mācībām.
thaiphoon
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 05. gada 2012. februāris, 16:45

Nelasīta ziņa by thaiphoon »

Kāds skaists lidaparāts, Erik! Iespējams, ka tā ir skaistākā mazā mūsdienu reģionālā lidmašīna.
Tikai: es lejupielādēju plakni, uzstādīju to ar vienkāršu uzstādītāju, jā, noklikšķinājuši Prepar3dv4, kad tas tiek prasīts, bet lidmašīna neparādās, kad atveru sagatavošanu.
Instalācijas laikā man teica, ka ir šis AC atjauninājums, bet es nezināju, kā iekļaut šo failu. Vai kāds var palīdzēt? Paldies.

Papildu piezīme. Man ir instalēta un atinstalēta vairākas reizes, vienmēr ar tādu pašu negatīvo rezultātu. Es paskatījos atjauninājumus (kur lejupielādēt?), Bet atjauninājumi tiek veikti citu iemeslu dēļ.
Pielikums rikooo crj-200.png vairs nav pieejams
pielikumi
rikooocrj-200.png
rikooocrj-200.png (22.93 KiB) Viewed 278 times

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 519
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Sveiki,

Lūdzu, lejupielādējiet jaunāko versiju, kā teicāt, ka ir atjauninājums. Tas novērsīs jūsu problēmu:

https://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/16/876

Paldies
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

thaiphoon
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 05. gada 2012. februāris, 16:45

Nelasīta ziņa by thaiphoon »

Dear Erik,
Es vēlos pateikties jums par jūsu palīdzību. Šī jaunā lejupielāde tiešām bija darbs. Jums ir jābūt lidojumu simulācijas maestro, tāpat kā Roger Federer (mon honkons) ir maestro tenisā.
Ar laba vēlējumiem
Dario

Atbildēt

Atgriezties "Prepar3D v4 un v5 (64 biti) ”