757 saīsina lidmašīnu

Lockheed Martin piedāvā mums Prepar3D v4 un v5 tagad ir nomainīti 64 bitu sistēmām un saderīgi ar VR. Prepar3D iesaistot lietotājus iesaistošās apmācībās, izmantojot reālistisku vidi. Ideāli piemērots komerciālām, akadēmiskām, profesionālām vai militārām mācībām.
fltnut
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 22. marts 2018, 03:12

757 saīsina lidmašīnu

Nelasīta ziņa by fltnut »

757 trumpis lidmašīnas neparāda lidmašīnu fltsim, tikai ļaujot visiem zināt

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 514
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

757 saīsina lidmašīnu

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Sveiki,

Kādā simulatorā? Vienkārši darot zināmu visiem, ka tas nav savietojams Prepar3D v4, kā norādīts tīmekļa vietnē.
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

fltnut
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 22. marts 2018, 03:12

757 saīsina lidmašīnu

Nelasīta ziņa by fltnut »

prepard3d v4.5
programma ir instalēta labi, bet, atrodoties fltsim, neviens plaknes modelis nav redzams

TopStudentFarter
Rakstu skaits: 1
Pievienojies: 13. gada 2019. oktobris 04:10

757 saīsina lidmašīnu

Nelasīta ziņa by TopStudentFarter »

tas tomēr parādās un darbojas lieliski!

hankal
Rakstu skaits: 3
Pievienojies: 01. gada 2018. maijs, 20:01

757 saīsina lidmašīnu

Nelasīta ziņa by hankal »

Vai tā varētu būt impīčmenta lieta ??????

StonewallUSMC
Rakstu skaits: 18
Pievienojies: 04. gada 2017. oktobris 03:29

757 saīsina lidmašīnu

Nelasīta ziņa by StonewallUSMC »

Viena no kopīgajām problēmām ar fsx lietotāji ir neizpratne par lejupielādēm, grafiku, brauciena ceļu un pareizais failu instalēšanas veids, ja tas netiek automātiski ielādēts. Visi datori neizmanto C: disku. Cita problēma ir tā, ka manuāli instalējot, nav jāņem fails ar virsrakstu vai virsrakstu un jāinstalē failā ar šo virsrakstu.EXAMPLE. lidmašīna uz Microsoft Flight Simulator uz Simobjects uz lidmašīnu. Ja tas nav izdarīts, jūs galu galā nonākat lidmašīnā un tas nerādās. Cits jautājums ir grafika. Jūs esat dators, kas var rīkoties ar jebko, ja, noņemot lielāko daļu saīsnes no ekrāna, dodoties uz vadības paneli un uzstāšanos, uzlabotas un noklikšķinot uz veiktspējas, jums nav vajadzīgas visas šīs caurspīdīgās peles un ekrāna patīkamība, iedziļinieties summā. baitu ekrānam, un tas ir arī RAM, paņemiet to tik daudz, cik 10 reizes vajadzīgs, lai jūs iegūtu vairāk RAM. Mans minimums ir 1400, un tas ir iestatīts uz 144000. Es izmantoju 2007 divkodolu HP 6000. Esmu vairāk nekā noskenējis savu karti un sistēmu, mana grafika cfg failā ir iestatīta uz 2048, maksimālā, ir atkarīga. Tagad jūs esat ekrāns, šajā situācijā izmantojiet ārēju liela ekrāna HD, un dators veiks Win10 pielāgojumus, iedziļināsies iestatījumos un iestatīs augstas veiktspējas spēles. Atmiņas avārijas, dodieties uz CFG. Iestatīt kā HIGHMEMFIX = 1 Pārliecinieties, ka pirmajā rindā ir iespiesta sarkanā poga augšējā kreisajā stūrī, un saglabājiet. Jāatzīmē, ka pēc tam, kad esat izmantojis simbolu, jūs atrodaties spēļu rīkjoslā, veiciet izmaiņas, izņemot iestatījumus, ja reiz CFL jums tas nav. Man ir savi civilie un aviosabiedrības, kas atrodas 100, dekorācijas topi, kas ir 0 CFD, es nelietoju mākoņus, ja vien es vēlos. Vienmēr paņemiet rīkjoslu sim lejup un palaidiet peli līdz labajai augšējai labajai pusei paslēptam, jo ​​tas izraisīs stostīšanos. Šajā 4 spēļu sistēmā man ir vairāk nekā 3.9 miljoni failu. Tagad vissvarīgāk ir saglabāt datora temperatūru 70 f un zemākā temperatūrā, jo karsēšana rada nepatikšanas. Pārbaudiet savus failus, lai pārliecinātos, ka tie ir kārtībā. Ja sistēmā fs9 rodas problēmas, kas rodas tiešsaistē un iegūst AIT, tas jūsu fs9 sakārtos un pārrakstīs uz Fsx. Dodieties uz vietni C-Aviation.net, lai iegūtu dokumentus, lai uzzinātu, kā veikt CFG failu. Varat arī tiešsaistē nokļūt, lai noņemtu slēptos temp failus, kas ir galvenais programmas kļūmju cēlonis. Lai iegūtu lielāku datora ātrumu, iegūstiet visu iespējamo augstāko USB atmiņu karti, instalējiet to, iedziļinieties uzlabotajā un iestatiet to ātrumam, kas sniegs visu nepieciešamo RAM un ātrumu. Es esmu tālrunī, tāpēc ir tikai tik daudz, ko es varu saistīt. Nākamreiz nokopēšu sava datora iestatījumus un augšupielādēšu attēlus, lai parādītu, ko cenšos nodot. Sempers Fidelis, laimīgās takas.

retnavycpo
Rakstu skaits: 1
Pievienojies: 30. janvāris 2010, 05:14
Visbiežāk izmantotais simulators: FSX
noma: Farners

757 saīsina lidmašīnu

Nelasīta ziņa by retnavycpo »

Iekrauj un izskatās LIELI iekšā P3Dv4.5 MAGA !!! NC

attēls

Atbildēt

Atgriezties "Prepar3D v4 un v5 (64 biti) ”